الی و Peyton Manning قرار داده و نشان می دهد در نقش ونگار ریگی دادن ساحل

الی و Peyton منینگ در زمان خود رقابت خواهر و برادر به دوستانه محل و قرار دادن در یک نمایش.

معروف فوتبال برادران آمار طولانی birdies در همان سوراخ در طول روز شنبه در دور سوم AT&T نقش ونگار ریگی دادن ساحل Pro-Am. الی آمار یک مرغک بمب اما Peyton مصمم بود و به دنبال آن است که با یک مرغک خود را.

در یک دوره مصاحبه با CBS’ آماندا Balionis هر دو Mannings گفت: آن را کمی بیشتر به چالش کشیدن را در این محل از آن است که زمین گلف.

“این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده گفت: الی که شروع به نوسان از بازنشستگی. “یک زن و شوهر خوب سوراخ که در آن Peyton و من birdied همان سوراخ بود و جمعیت رفتن. پس از آن کمی عصب wracking کمی.

“من آن را دوست دارم بهتر است با فوتبال. من احساس می کنم من می دانم آنچه من انجام وقتی که من پرتاب یک توپ فوتبال. من از نوع رفتن در جهت کلی از جایی که من هستم پرتاب. آن را همیشه نمی مانند که در گلف.”

Peyton گفت: تیم خود را تا به حال برخی از دوستانه کنار, اقدام, اما که او و الی سعی کرده اند به کمک یکدیگر در این فشار های مختلف اجاق گاز.

Eli and Peyton Manning
الی و Peyton Manningگتی ایماژ

“این فوق العاده است که با الی” گفت: Peyton. “طرفداران مانند Eli گفت: بزرگ شده است. آب و هوا باور نکردنی شده است.

“ما به نوعی سعی در کمک هر یک از دیگر. این نوع از رابطه ما در طول دوران فوتبال حرفه این است که سعی کنید برای کمک به هر یک از دیگر. “من می دانم که چقدر عصبی هستم تا وجود دارد در مقابل آن جمعیت. من می دانم که چگونه او احساس. بنابراین w در حال تلاش به یکدیگر و پشت کردن اینجا.”

در مورد شما کنجکاو برادر بزرگ Peyton برنده نبرد بین دو بار سوپر جام قهرمانان. Peyton و خود را طرفدار شریک لوقا دونالد ساخته شده از برش و بسته شده به صورت 10 در 20-تحت. الی-Kevin Chappell تیم به پایان رسید در -16 تحت گم, خط برش توسط دو سکته مغزی است. کوین Streelman-لری Fitgerald جفت شدن سرب در 27-تحت.

نیک تیلور است که 17-تحت منجر فیل مایکلسون توسط یکی پس از سه دور در مسابقات حرفه ای. مایکلسون که 44 PGA Tour پیروزی به دنبال یک رکورد ششم AT&T نقش ونگار ریگی دادن ساحل Pro-Am عنوان.

“به نظر می رسید مانند کوتاه من بازی خیلی خوب بود امروز” گفت: مایکلسون ساخته شده است که برخی از big-time سوراخ ناشران و پر صرفه جویی در مسیر به یک سوم دور 67.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر