هالیوود فلوریدا. – Eli Manning در حال حاضر دیده می شود یک تفاوت جزئی در بازنشستگی.

“من احتمالا کار نکرده و تا آنجا که من باید” منینگ ترک خورده. “من از دست رفته ام چند نوع بازی گلف به جای کار کردن. نه بسیار تغییر کرده است تا کنون. هفته اول بوده است بسیار صاف است.”

سابق غول کارفرمایی در روز شنبه دریافت 33rd سالانه بارت استار جایزه ارائه شده توسط ورزشکاران در عمل در سوپر باول صبحانه. این جایزه که به NFL بازیکن که “بهترین نمونه های برجسته شخصیت و رهبری در صفحه اصلی در این زمینه و در جامعه.”

منینگ مفتخر شد در مقابل پدر و مادر خود دو برادر – Peyton برنده این جایزه در سال 2015 و در این دیپلمات ساحل رفت و آمد مکرر. غول مالک جان مرا و خانواده به اشتراک گذاشته یک جدول در سالن.

“این یک راه بسیار خوبی برای بیرون رفتن” منینگ گفت: یک گروه کوچک از خبرنگاران در اولین دیدگاه از هفته گذشته بازنشستگی مراسم است.

Peyton Manning, Eli Manning, Cherry Starr and Bart Starr Jr.
Peyton Manning, Eli Manning, گیلاس, حلق, Bart Starr جونیورRyan Dunleavy

استار و منینگ دو از تنها پنج چندین بار سوپر باول MVPs همراه با تام بردی جو مونتانا و Terry Bradshaw. بازنشسته NFL مربی تونی Dungy ارائه جایزه به منینگ پس از استار پسر بارت جونیور و بیوه, گیلاس, مشترک, نمونه هایی از استار هدایت اعتقاد به درمان همه مردم با احترام.

“پدر من اغلب صحبت در مورد آنچه که یک مرد بزرگ بارت استار بود گفت:” منینگ که ملاقات استار در ضیافت در دانشگاه. “او مجموعه ای به عنوان مثال از اینکه چگونه شما قرار است برای عمل چگونه شما قرار است به رفتار در زمین و خارج از زمین. افتخار بزرگی است برای برنده شدن جایزه, اما همچنین به عنوان اولین دریافت کننده پس از عبور خود را.”

منینگ گفت: بازنشستگی شروع به احساس واقعی تر در بهار زمانی که OTAs باز است و او نه در عمل. آن برگ او زمان بیشتری برای اختصاص به علل خیریه که مهمترین آنها مقابله با سرطان کودکان که منجر به بيمارستان کودکان در نیوجرسی و دانشگاه خود را از می سی سی پی.

“من استفاده می شود در حال بازی فوتبال به یک هم تیمی به یک بازیکن بزرگ را امتحان کنید را به نفع خود قهرمانی, اما همچنین سعی کنید برای کمک به افراد دیگر – که شاید بهترین قسمت در مورد آن” منینگ گفت.

“من آن را برای استفاده خود من بودن و یا به رضایت فقط در بازی در بازی. من بیشترین رضایت تاثیر من تا به حال در بسیاری از خانواده های مختلف هستند که رفتن را از طریق بار دشوار است. من امیدوارم که [فرزندانم] می دانیم که و القای برخی که همان شخصیت به زندگی خود را به عنوان آنها مسن تر.”

این جایزه انتخاب شد و در فعال NFL بازیکن در سال 2019. در طول پنج دقیقه پذیرش سخنرانی منینگ به نقل از رئیس جمهور آبراهام لینکلن و نور به فکر یک ورزشکار تصویر.

“در NFL و نخبگان ورزشی و شهرت – و یا به عنوان آن را به نام امروز, ‘نام تجاری شخصی’ – می شود خیلی افتضاح از توجه و اغلب مترادف با که فرد به عنوان یک فرد” منینگ گفت.

“از آنجا که از بازاریابی که عمدی حتی اگر آن را همیشه واقعی … من یک فن بزرگ از مردم که دقیقا همان است که آنها در حالی که کشش برای تبدیل شدن به ورزشکار و فرد آنها قادر به تبدیل شدن به.”

Hall of Famer Anthony Munoz که برنده بارت استار جایزه در سال 1990 شرح داده شده که چگونه اسم آن را در واکنش به آخرین برنده است.

“بارت می شده اند وجود دارد با یک لبخند بزرگ” Munoz گفت. “واقعا قدردانی توصیف و خدا را شکر Eli.”

برای اطلاعات بیشتر در Eli بازنشستگی گوش دادن به این قسمت از “به رنگ آبی راش” پادکست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی