الیزابت وارن انفجار برنی Bros برای انجام “برخی واقعا زشت مسائل’

جدیدترین 2020 ترک تحصیل الیزابت وارن مدعی “برخی واقعا زشت مسائل” رفت و در دست برنی ساندرز’ حامیان.

صحبت کردن Rachel Maddow شنبه دیابت وارن (D-جرم.), که پیش از آن در روز کاهش یافته و از نژاد ادعا کرد که به اصطلاح برنی Bros به عنوان ساندرز’ حامیان سرسخت آمده اند تا شناخته شود ارسال شده در صفحه اصلی آدرس و شماره تلفن از زنان متعدد از رنگ است که کار کرده و یا فرار گروه های که تا به حال یا تایید او و یا تایید نشده Sanders.

این حرکت او گفت: “منجر به “یورش تهدیدات آنلاین.”

“خانواده های شاغل, پارتی, دو زنان وجود دارد و زنان از رنگ … مورد حمله قرار گرفتند بلافاصله پس از آنها تایید شده من” ماساچوست مترقی گفت.

وارن گفت: MSNBC میزبان که برنی Bros ساخته شده زنانی که نمی, چین با مبارزات انتخاباتی خود را احساس می کنم نا امن آنلاین.

“[برنی حامیان] در واقع انتشار شماره تلفن و آدرس منزل از آن دو مدیر اجرایی و مدیر ارتباطات [از UNITE HERE اتحادیه کارگری در نوادا]…و واقعا آنها را در ترس و وحشت برای خانواده های خود,” او گفت:.

وارن توصیف قربانیان به عنوان “سخت زنان سخت زنانی که اجرا کردم کار سازماندهی مبارزات و واقعا شغل خود به دست آورده و خود را به اتحادیه منظورم این راه سخت و در عین حال گفت: برای اولین بار به دلیل این یورش از تهدیدات آنلاین است که آنها احساس واقعا مورد حمله قرار گرفت.”

وارن نظرات مشخص شده اولین بار او سخن گفته بود, بنابراین به شدت مورد ساندرز و حامیان او پس از رکوع خارج از مسابقه در روز پنج شنبه.

ماساچوست سناتور قاطعانه بود که نامزد خود را با مته سوراخ کردن برخی از مسئولیت برای هواداران خود که در حال اقدام در تلاش برای حمایت از Sanders.

“من می خواهم بگویم این برای همه نامزدها به عقب هنگامی که وجود دارد بسیاری از ما مسئول این افرادی که ادعا می کنند به ما حامیان و آیا واقعا تهدید زشت, چیزهای خطرناک,” او گفت:.

وقتی پرسید که توسط Maddow اگر این یک مشکل خاص با دموکراتیک سوسیالیستی حامیان وارن پاسخ قاطعانه بله.

“این است که آن را فقط است.”

وارن کاهش یافته است به تایید هر یک از رقبای باقی مانده پس از تعلیق مبارزات انتخاباتی خود را. او در حال حاضر با توجه به گزینه های خود را قبل از ساخت نهایی تایید و تصمیم گیری است.

در دو روز منتهی به تصمیم نهایی برای خروج از نژاد Sanders, حامیان ارسال هزاران پیام های نفرت نسبت به سناتور. پیام شامل مار emojis — یک راه با اشاره به وارن به عنوان یک مار — و تماس برای دیگر دموکرات ها برای راه اندازی یک چالش اصلی برای خود بسازید و همه برای باقی مانده در مسابقه.

یک سخنگوی ساندرز پاسخ نمی دهند به ارسال درخواست برای اظهار نظر در مورد وارن اتهامات در مورد حامیان آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im