صندوق های تامینی فعال Paul خواننده دارای یک هدف جدید در تیررس: این سرمایه گذاری عظیم شرکت WeWork را bungled سهام اولین.

خواننده الیوت مدیریت گفت: آن را انباشته $2.5 میلیارد سهام در SoftBank توکیو بر اساس شرکت سهام خصوصی که معروف حمایت WeWork سخت, مهمانی, مدیر عامل آدم نویمان پیش از اجاره دفتر شرکت IPO بدترین بازیکن میدان در ماه سپتامبر.

در بیانیه ای به پست الیوت گفت: این صندوق شده است “کار سازنده” با ژاپنی, شرکت سرمایه گذاری در راه به فشار تا سهام خود را.

“الیوت سرمایه گذاری قابل توجهی در SoftBank گروه نشان دهنده آن اعتقاد قوی که بازار به طور قابل توجهی undervalues SoftBank را در سبد دارایی های” خوانده شده اند. “الیوت مشغول است بخش خصوصی با SoftBank رهبری است و کار سازنده در راه حل های برای کمک به SoftBank مادی و پایدار آن را کاهش می دهد تخفیف به ارزش ذاتی است.”

اما خواننده صندوق های تامینی شرکت نیز برای بدنام جنگ های خونین با آن اهداف سرمایه گذاری از جمله در سال 2012 زمانی که شرکت مرتب به یک باارزش آرژانتین دریایی کشتی برگزار شد در یک آفریقایی پورت به عنوان وثیقه برای حاکمیت بدهی که تا به حال کرده.

سهام SoftBank که همچنین دارای سرمایه گذاری در حال بارگذاری Doordash و شل ظهور نزديک به 10 درصد پنج شنبه در خبری از خواننده خطر بود که برای اولین بار منتشر شده توسط وال استریت ژورنال.

سهام $96 میلیارد شرکت شده اند تضعیف در پی WeWork حماسه که هزینه SoftBank $4.6 میلیارد دلار است. همچنین صدمه زدن به شهرت SoftBank میلیاردر بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Masayoshi پسر بود که یکی از حامیان سرسخت نویمان. SoftBank گزارش سه ماهه اول خود را از دست دادن در 14 سال در ماه نوامبر.

پس از پمپاژ $10.5 میلیارد دلار به نویمان شرکت مشغول به کار عملیات و دادن آن $47 میلیارد دلار ارزش گذاری پول-از دست دادن WeWork که در حال حاضر به ارزش $7.5 میلیارد دلار است. IPO کشیده شد در میان اتهامات نویمان گلدان سیگار کشیدن و عزت برخورد و این شرکت به تازگی شکایت کرد برای یک “با عنوان frat پسر فرهنگ” که آن را رد کرده است.

“این بدترین سناریو برای Masa پسر” گفت: یک بانکدار سرمایه گذاری که به شرح زیر SoftBank. “اما آن ممکن است کار را برای SoftBank سهامداران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im