سهام توییتر مشخصی نزدیک به 9 درصد دوشنبه پس از گزارش آمده است که فعال سرمایه گذار پل خواننده مدیر عامل شرکت جک دورسی در تیررس.

خواننده الیوت مدیریت نامزد چهار مدیران به توییتر و هیئت مدیره گزارش می خواهد به بوت دورسی از نقش او پس از گرفتن یک 1 میلیارد دلار از سهام خود در این شبکه اجتماعی با توجه به وال استریت ژورنال.

43 سال دورسی در خدمت نه تنها به عنوان مدیر عامل توییتر بلکه اجرا می شود میدان $36 میلیارد پرداخت شرکت او تاسیس.

در بالای این دو مدیر عامل وظایف دورسی است تنظیم کردن زنگ هشدار در الیوت با هدف او این است که او توییتی در ماه نوامبر به زندگی در آفریقا برای “3-6 ماه اواسط سال 2020 است.”

خود برنامه سفر باید خشم سرمایه گذاران بر اساس این گزارش که به تماشای توییتر سهام رشد متوسطی پس از بازگشت او به نقش خود در سال 2015 در حالی که رقبای مانند Facebook دیده اند رشد قابل توجه در همان زمان.

توییتر در حال حاضر به ارزش نزدیک به حدود 28 میلیارد دلار در حالی که Facebook دارای یک درپوش بازار حدود 550 میلیارد دلار است.

توییتر مدیران و نه از جمله دورسی ملاقات با الیوت در هفته گذشته با توجه به بلومبرگ و مورد بحث globetrotting مدیر عامل آینده است. این نشست بر اساس این گزارش بود “مولد” و نمی خواهد آخرین.

دورسی قبلا توییتی که “آفریقا را تعریف آینده” و در توییتر گذشته درآمد تماس با تحلیلگران گفت که او می خواهد این شرکت به یک نیروی کار جهانی.

“تمرکز ما در سان فرانسیسکو است که ما را در خدمت نه دیگر هیچ و ما تلاش خواهد کرد به مراتب بیشتر توزیع نیروی کار که ما استفاده خواهد کرد برای بهبود ما اعدام” دورسی گفت: در ماه گذشته.

توییتر کمتر از یک ماه حذف شده از اول تا کنون 1 میلیارد دلار-درآمد سه ماهه و جذب کاربران جدید در بخش بین بردن رباتها و دیگر بازیگران بد.

گزارش دورسی مدیر عامل شرکت نقش به نام به سوال فرستاده سهام تا 8.8 درصد بعد از ظهر دوشنبه به $36.13.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im