بیل گیتس خریداری الکتریکی Porche به جای تسلا— طراحی سایه از Elon Musk.

“من در گفتگو با دروازه شده اند underwhelming tbh” مشک توییتی در اواخر روز دوشنبه با استفاده از آنلاین مختصر برای “صادق باشد.”

ضربت با چیز تیز آمد و به عنوان یک واکنش به یک مصاحبه با موسس مایکروسافت و دوم در جهان-ثروتمندترین آیا با محبوب tech YouTuber Marques Brownlee, که در آن او نشان داد که او به تازگی خریداری شده خود را برای اولین بار الکتریکی خودرو — a Porche Taycan.

هر چند دروازه ستایش تسلا برای کمک به وسایل نقلیه الکتریکی جریان اصلی در مبارزه برای نبرد با تغییر آب و هوا, او همچنین اشاره کرد که مصرف کنندگان هنوز هم نیاز به “غلبه بر این اضطراب محدوده” یا ترس که آنها خواهید بود رشته با یک باتری مرده.

نظر رهبری تسلا فن حساب “Tesletter” به شکایت در توییتر که “بسیاری از مردم در حال رفتن به سازمان دیده بان مصاحبه و آنها در حال رفتن به اعتماد لایحه را برای آن کلمه و حتی در نظر گرفتن ارزش اقتصادی” به دلیل گیتس “واقعا مرد هوشمند!”

مشک در پاسخ به Tesletter شکایت نشان می دهد گیتس کسل کننده conversationist.

این اولین بار نیست مشک — ارزش صرف 42 میلیارد با توجه به فوربس نسبت به دروازه’ $113 میلیارد انداخته است در سایه همکار خود را با تکنولوژی میلیاردرهای. سال گذشته او به نام ثروتمندترین مرد مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس “تقلیدی” برای دنبال کردن یک هدف مشابه با خود را آبی منشاء موشک شرکت به عنوان مشک می کند با SpaceX.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de