Elon Musk بازدید موسیقی, استودیو, انتشار, EDM تنها “شک نیست تو پرنیان’

آن موسیقی به گوش خود را.

میلیاردر تسلا سرمایه دار خیلی مهم Elon Musk منتشر شد اثیری آهنگ الکترونیکی با عنوان “شک نیست تو پرنیان” پس از به ثمر بزرگ درآمد پیروزی برای خود ماشین های الکتریکی شرکت.

این زن 48 ساله گفت: او نوشت: شعر و اجرا از خواننده ها برای EDM آهنگ که از او منتشر شد در ساوندکلاود اوایل جمعه. کاور برای تک نشان می دهد تسلا اینده Cybertruck شناور در مقابل آنچه به نظر می رسد مانند مریخ — ممکن است اشاره به مشک راکت شرکت SpaceX.

“این آهنگ سخت است” مشک نوشت: به 30.9 میلیون پیروان توییتر قبل از به اشتراک گذاری یک لینک به آهنگ.

این معلوم نیست که در تولید موسیقی خود را و اینکه آیا مشک تا به حال کمک از Grimes خود نوازنده و آشکار مامان عزیزم. اما این آزادی دوم تحت مشک را “Emo G ثبت” نام تجاری آینده 10 ماه پس از “RIP Harambe” یک AutoTuned رپ ادای احترام به گوریل کشته در یک باغ وحش سینسیناتی که شد اینترنت مم.

مشک دانلود آهنگ جدید ویژگی های اسپیسی synths و لایه های برخی از اثرات در مشک صدای او آواز می خواند ساده متن ترانه: “شک نیست خود را پرنیان زیرا این درست است. شک نکنید خود را پرنیان, به دلیل آن را به شما.”

مشک نیز توییتی عکس های خود را با تجهیزات در یک استودیوی موسیقی که یکی از آنها نشان می دهد او با اشاره پیروزمندانه به هوا با یک جفت بزرگ از زنگ زدگی-رنگ هدفون بیش از گوش خود را.

مشک خود کاهش یافته است آخرین تنها دو روز پس از تسلا گزارش بهتر از حد انتظار درآمد زیر 130 درصد افزایش برقی خودرو ساز قیمت سهام. دره سیلیکون مبتنی بر شرکت raked در $7.38 میلیارد دلار در درآمد و انتظار دارد که به ارائه بیش از 500 ، 000 وسایل نقلیه در سال 2020 است.

تسلا سهام افزایش یافت 10.3 درصد پنج شنبه اما تقریبا حتی در $641.00 در premarket تجارت از 7:30 صبح جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر