Elon Musk ارائه می دهد به هواکش برای کمک به کروناویروس بیماران

تسلا بنیانگذار Elon Musk ارائه شده به هواکش در طول coronavirus بحران است.

“ما هواکش اگر کمبود وجود دارد ،” 48 ساله با تکنولوژی پیشگام توییتی اواخر روز چهارشنبه.

او در یک صدای جیر جیر تا به حال بیش از 10000 لایک در عرض چند ساعت و به سرعت دریافت یک عجله هیجان زده ستایش — به عنوان به خوبی به عنوان تمسخر گفت: این پیشنهاد خواهد بود “اگر کمبود وجود دارد.”

“اگر??? که سیاره شما در mate???” @TheAiLeen_L پرسید: در حالی که اندرو Wortman گفت: “کمبود وجود دارد حق F–K در حال حاضر.”

“شروع در حال حاضر!” بروس Bluestein از او خواست. “ما یک کمبود و مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم هستند و از جان گذشته.

“شما باید یک فرصت به یک قهرمان و نجات بسیاری از زندگی. شما باید قدرت پول و سازمان است. برو برای آن!”

تسلا خواهد پیوستن به یک گروه از موتور شرکت های ارائه کمک های خود را با جنرال موتورز و فورد هر دو در حال حاضر در مذاکرات با مقامات کاخ سفید.

پیشنهاد می آید در بحبوحه افزایش نگرانی است که این کشور به زودی اجرا از حیاتی تجهیزات پزشکی — با رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفتن “امروز” نشان می دهد پنج شنبه که گرفتن هواکش “در حال رفتن به کلید.”

مشک را ارائه درست یک هفته پس از او در توئیتر خود نوشت که “coronavirus وحشت گنگ” — یک صدای جیر جیر بود که دوست داشتم 1.7 میلیون بار.

در حالی که او به نظر می رسد به تغییر لحن او هنوز هم اصرار دوشنبه که “خطر از وحشت هنوز هم به مراتب بیش از خطر کرونا.”

“اگر ما بیش از تخصیص منابع پزشکی به تاج آن را در هزینه درمان بیماری های دیگر” او ادعا کرد.

در چهارشنبه تسلا توافق برای کاهش تعداد کارگران فعال در کالیفرنیا خودرو کارخانه های شهرستان گفت: در میان منطقه ای مستندات برای مهار ویروس. این شرکت با استخدام بیش از 10 ، 000 کارگران تنها در آن ایالات متحده خودکار کارخانه در فریمانت.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه این موتور شرکت های مدیریت تولید با هر دیدن کارخانه های بسته به دلیل تشدید بیماری همه گیر.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>