ایلان ثروت بالن با 13 میلیارد دلار در میان تسلا سهام رونق

ایلان شارژ تا ثروت خود را.

تسلا رئیس خالص ارزش رشد کرده است بیش از هر دیگر میلیاردر را تا کنون در این سال در میان عظیم سهام رونق خود را برای برقی-شرکت ماشین.

مشک اضافه شده $4.7 میلیارد دلار به ثروت خود را در روز دوشنبه هنگامی که تسلا قیمت سهم رسید نزدیک به 20 درصد به بالا از $780 با توجه به بلومبرگ میلیاردرهای شاخص. ثروت خود را ballooned است با مجموع $13.5 میلیارد یا 48.9 درصد از آغاز سال افزایش بزرگتر از هر کس دیگری در بلومبرگ لیست از ثروتمندترین مردم جهان را.

دستاوردهای اخیر به 48 ساله مشک خالص از $41 میلیارد دلار از شنبه گیری 22-ثروتمندترین فرد در بلومبرگ لیست. وی رتبه بالای مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس همسر سابق مکنزی و لوکس کالا نجیب زاده Francois Pinault که اقبال $39.9 میلیارد دلار و 39.8 میلیارد دلار بود.

تسلا قیمت سهم شروع به پریدن کرد بیش از 83 درصد از آغاز سال در بخش سوخت قوی تر از حد انتظار درآمد برای سه ماهه چهارم سال 2019 و جدید سود از یک ماشین-باتری کارخانه این شرکت اجرا می شود با پاناسونیک. تحلیلگران همچنین پیاده خود را هدف قیمت برای سهام تسلا با یک شرکت تحقیقاتی به نام ARK سرمایه گذاری گفت: از آن خواهد شد به ارزش حداقل $7,000 2024.

مشک ثروت رشد کرده است و حتی بیش از بزوس که همچنان ثروتمندترین فرد با ارزش خالص $124 میلیارد دلار است. بلومبرگ می گوید: تجارت, سرمایه دار خیلی مهم اضافه شده در حدود 9 میلیارد دلار به ثروت خود را برای سال با وجود حدود 15 میلیارد دلار افزایش پس از آمازون گزارش های عظیم درآمد در هفته گذشته که با ارسال آن قیمت سهام افزایش.

مشک صاحب حدود 20 درصد از دره سیلیکون بر اساس تسلا و سهام خود را در شرکت از جمله گزینه های حساب برای حدود 30 میلیارد دلار از ثروت خود توجه کنیم. یکی دیگر از $14.6 میلیارد می آید از مالکیت خود را از موشک شرکت اسپیس ایکس. او همچنین $101 میلیون از زیرساخت های شرکت های خسته کننده شرکت و $3.6 میلیارد دلار در سال های مختلف بدهی بلومبرگ می گوید.

Elon Musk
Elon Muskخبرگزاری گتی ایماژ

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر