خجالت پدر گیر با دائمی, نعوظ بعد از عمل جراحی

این بیمار پس از عمل بازیابی خیلی سخت تر از او تا به حال انتظار می رود.

یک اسکاتلندی پدر می گوید که او در عذاب پس از یک عملیات به او یک دائم نعوظ — تبدیل او به یک واقعی بسته در بیش از حد خجالت به رفتن خارج از منزل.

شیشه گر جیمز اسکات, 57 گفت: رکورد روزانه که او برای اولین بار تا به حال عمل جراحی دو سال پیش پس از درد و رنج جدی آسیب های کشاله ران در یک حادثه در محل کار در گلاسکو.

آن را به سمت چپ او قادر به راست — به دنبال عمل جراحی برای قرار دادن میله های فلزی و مردانگی را در خود می روم او را با سخت شدن مشکل است.

“من در حال حاضر کردم دائم نعوظ و من در عذاب” او گفت: اسکاتلند کاغذ.

James Scott
جیمز اسکاتMirrorpix / MEGA

“من نمی توانم تحمل هر چیزی را به آن را لمس کنید. من حتی نمی تواند در لباس پوشیدن است. آن را یک کابوس است.”

او گفت که او احساس می کند مانند یک زندانی در خانه خود را — و بیش از حد خجالت به او 9 ساله دختر و بیش به او مراجعه کنید.

“به من گفته شد این امر می تواند سخت برای حدود شش تا هشت هفته پس از, اما من هرگز انتظار می رود چیزی شبیه به این گفت:” روی کاغذ.

اسکات شکایت کرده است که او در مطب دکتر بود که قصد ارسال کسی به خانه خود را برای کمک به این ادعا که هیچ نر پزشکان در دسترس بودند.

دفتر Tollcross مرکز پزشکی گفت: این مقاله به آن نمی تواند در این مورد به طور مستقیم به دلیل بیمار محرمانه.

“در شرایط عمومی شدید بعد از عمل عوارض بیشتر مناسب مدیریت توسط متخصصان در بیمارستان و امن ترین گزینه برای بیمارستان ارزیابی” سخنگوی مقاله گفت.

یک سخنگوی محلی خدمات ملی بهداشت همچنین پیشنهاد کرد هر کسی که “تجارب نامطلوب علائم پس از عمل” به تماس تلفنی خط مشاوره خدمات ارائه می دهد در اسکاتلند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>