بحرانزده پیمانکار قرار می دهد تسمه در گفته های معیوب نیویورک پل زره

پیمانکار متهم botching نصب و راه اندازی سپر محافظ دور جدید Kosciuszko پل کابل کشف شد نصب یک بند فلزی در اطراف یکی از ضد ترور دستگاه در روز دوشنبه.

عکس و شات های پست نشان می دهد Irvin “جست و خیز” Ebaugh IV و دیگری کارگر ایستاده بر روی یک پلت فرم کار آسانسور به عنوان آنها کاری که با سهولت به پایین یکی از سه تسمه بر روی یک سپر که بخش به نظر نمی رسد خیط و پیت کردن در امتداد طول آنها.

آشکار تعمیر تلاش ساعت پس از ارسال به طور انحصاری نشان داد Ebaugh چهره $39.6 میلیون کت و شلوار به اتهام سرقت اسرار تجاری از یک کارفرمای سابق که او میوه ها را به کابل زره پوش ،

که کار بخشی از یک $873 میلیون, پروژه های تکمیل شده در سال گذشته به جای پل اصلی بین بروکلین و کوئینز است که باز در سال 1939.

کت و شلوار ظ توسط مریلند مبتنی بر افزایش LLC مدعی است که Ebaugh را معیوب کار را ترک کرده است Kosciusko کابل را در معرض حمله و همچنین می تواند منجر به دو بخش فلزی-و-بتنی سپر برای شکستن از هم جدا و سقوط بر روی جاده.

او همچنین متهم به کمک به ایجاد یک ویدیو تبلیغاتی و ویژگی های کاغذ که نوشته شده آنلاین و تمام اما ارائه یک طرح می تواند پل بمب افکن است.

با توجه به کت و شلوار واصل ماه گذشته در بالتیمور دادگاه فدرال خوردگی داخل سپر است “لایه لایه شدگی” و یا شکستگی بتن وادار به باز کردن درز زره پوش.

خوردگی است که گفته می شود ناشی از عدم پیگیری وزارت امور خارجه از مقررات حمل و نقل است که نیاز به نقاشی از آلومینیوم قطعات قبل از آنها در تماس با بتن است.

افزایش یک زره پوش-شرکت تولیدی مشتریان که شامل NYPD ادعا می کند که Ebaugh به سرقت برده یک نوت بوک و انگشت شست درایو کامل از ویژگی های داده های زره پوش طرح و “امنیت اطلاعات حساس در مورد پل ها در سراسر ایالات متحده” زمانی که او از کار اخراج شد در سال 2013.

FBI باز است رسیدگی به اتهام سرقت افزایش را کت و شلوار می گوید.

نقطه است که هرگونه مشکل با Kosciuszko کابل سپر گفت: کاری بود که انجام شده توسط پل شرکت ساخت و ساز — سرمایه گذاری مشترک از Skanska, Kiewit و ECCO III — و تا به حال “هیچ چیزی برای انجام با طرح دعوی در دادگاه و یا ایمنی پل.”

یک سخنگوی این شرکت گفت: تنها: “این کار انجام شده امروز بود که قبلا برنامه ریزی شده و مشخص شده در یک روال سقوط 2019 پل بازرسی.”

Ebaugh — زندگی می کند که در Ocean City, مریلند و عکس پوشیدن سفید hardhat با Baltimore Ravens برچسب — نمی بازگشت پیام به دنبال نظر.

گزارش اضافی توسط روون فنتون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im