گران بی خانمان کمک رسانی غیر انتفاعی گران توسط دولت حسابرسی سال گذشته برای snoozing در کار است اما با توجه به در پن ایستگاه پست یاد کرده است.

برخی از سه ده آواره خال خال شد فرز خارج باوری ساکنان کمیته توقیف دفتر توسعه و در طول مشغول ترانزیت بیش از دو روز این هفته با برخی از به معنای واقعی کلمه خواب در گروه آستان و BRC کارکنان هیچ جا یافت می شود در طول تمام ایستگاه.

این گروه تحت قرارداد با MTA و Amtrak به انجام توسعه در پن و دفتر وجود دارد این است که این گروه تنها پایه عملیات وسیع hub.

در ضمن ایستگاه نزولی بیشتر به دربدر هرج و مرج است.

“شما ببینید افرادی که پابرهنه. مردم پرتاب یخ در اینجا. من دیده ام مردم به معنای واقعی کلمه اجابت مزاج حق در اینجا در مقابل فروشگاه” گفت: سزار رودریگز که مدیریت یک فروشگاه ورایزون در ترمینال.

“بسیاری از این افراد دریافت کمک به شما ممکن است آنها را برای یک ماه و سپس آنها را به عقب می آیند در اینجا ببینید. اگر کسی از اینجا که بوی وحشتناک, مشتریان, تو راه رفتن به دور.”

Amtrak قرارداد با شرکت برین رخ, برای حفظ بی خانمان دفتر توسعه اما راه آهن شرکت برین رخ و حسابرسی امور خارجه دفتر نمی تواند ارائه جزئیات این معامله است.

MTA جداگانه چهار سال قرارداد با شرکت برین رخ, که گسترش از طریق اکتبر 2021. معامله پرداخت غیر انتفاعی $2.1 میلیون نفر در سال اول با 2 درصد افزایش در هر سال است.

Muzzy Rosenblatt, شرکت برین رخ, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: پست این هفته که پن ایستگاه دفتر بسته شد “نامحدود” شنبه پس از آژانس دریافت “بسیار خاص را انتخاب کنید.”

او نمی خواهد با ارائه جزئیات اما منابع اجرای قانون گفت: یک مرد شناخته شده به عنوان یوجین وات خواسته شد تا دفتر را ترک می کند شنبه و گفت: کارکنان “من را ترک خواهد کرد اما من قصد دارم دوباره با یک تفنگ و شما شلیک.”

وات بود و هنوز هم در بزرگ که از روز شنبه.

Rosenblatt می گوید BRC قرار دادن یک علامت بر روی درب کارگردانی بی خانمان به یک دفتر در مورد هشت بلوک دورتر در غرب 25th خیابان — اما ادعا آواره پاره کردن نشانه هنگامی که به او گفته شد که در این پست مشاهده نشد یکی وجود دارد در روز دوشنبه. هیچ نشانه ای در روز چهارشنبه یا نه.

A homeless man inside Penn Station.
یک مرد بی خانمان در داخل پن ایستگاه.استفان یانگ

در ماه ژوئیه سال 2019 حسابرسی امور خارجه ممیزی در بر داشت که غیر انتفاعی بود slacking در ماموریت خود را.

ممیزی است که به بررسی Amtrak – و MTA-بودجه برنامه های توسعه یافت که کارکنان صرف فقط 26 درصد از وقت خود را در انجام واقعی توسعه — و زمان بیش از حد در ایستگاه پن دفتر ممیزی گفت.

در طول بازدیدکننده داشته است به دفتر در سال 2018 دولت حسابرسان گفت: “یک صندلی چرخدار محدود ظاهری بی خانمان فردی اقدام به دسترسی به دفتر توسعه و اما در سمت چپ پس از دریافت پاسخ از شرکت برین رخ, کارکنان داخل.”

“سه اضافی ظاهری افراد بی خانمان آمد به درب دفتر شدند و به کار بسته’ زمان دو نفر از آنها منجر شد دور توسط Amtrak, افسران پلیس” ممیزی گفت.

Rosenblatt که صحبت به پست دوشنبه اما آیا پاسخ به درخواست های بعدی از نظر روز سه شنبه یا چهارشنبه گفت: هفته گذشته تهدید جدی گرفته شد به این دلیل که دفتر “یک بن بست است.”

“بودن در آن اتاق وجود دارد هیچ راه دوم را,” او گفت:.

او گفت: شرکت برین رخ چهره چالش های دشوار در انجام ماموریت خود در ترمینال.

“بی خانمانی است که به چالش کشیدن برای فرد تجربه آن را,” او گفت:. “آن را به چالش کشیدن برای کسانی از ما در تلاش برای کمک به مردم. آن را به چالش کشیدن برای افرادی که با استفاده از پن ایستگاه به سفر و فروشگاه.”

این ترمینال را بی خانمان جمعیت گفت: شرکت برین رخ همچنان به رها کردن توپ.

“آنها به انجام هیچ چیز برای من” Andre واتکینز یکی از توپی را بی خانمان کردند. “من حتی نمی توانید آنها را ببینید. من به دفتر بروید و به آنها بگویید که آنها در مراقبت از ما.”

“اگر شما در حال انجام چیزی است که آنها دوست ندارند, آنها خواهیم داد, در, شما,” او گفت:. “آنها را درمان ما مانند بچه های کوچک است.”

اسکات میلر است که بی خانمان برای چندین سال می گوید: او در پن ایستگاه هر روز و تا به حال همان ناکامی با شرکت برین رخ کارکنان.

“به نظر می رسد مانند وقتی که شما سوال بپرسید و آن را فقط یک عبور-از-باک نگرش” میلر گفت. “آنها نمی دهد شما پاسخ درست گاهی اوقات. شما باید به بسیاری از تماس با آنها.”

Amtrak به نظر کاهش یافته و MTA را بلافاصله پاسخ دهد.

گزارش اضافی توسط لری Celona و دیوید مایر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de