اورژانس کارمند در نیویورک در بیمارستان می میرد از coronavirus

یک کارمند که ثبت نام بیماران در اورژانس در لانگ آیلند یهودی جنگل هیلز بیمارستان درگذشت پس از آلوده شدن با coronavirus خانواده اش گفت.

Prea Nankieshore, 34 که 8 ساله دوقلو پسر سالم به این بیماری در مارس 5. او اقامت با پدر و مادر خود را در ازن پارک.

Nakieshore را 66 ساله است که در واحد مراقبت های ویژه مبارزه با COVID-19 و پدرش در خانه است در تلاش برای ضرب و شتم قاتل ویروس, Prea خواهر لیندا سینگ گفت: پست.

“این بسیار ویرانگر است. Prea او را دوست داشت ، او عاشق کمک به بیماران مبتلا به بیمار. او را کارگران شرکت” سینگ گفت.

“Prea بود در خط مقدم. او اولین نقطه تماس با ما ثبت نام بیماران در ER.”

سینگ یک سال جوان تر از Prea ساکن در جای دیگر است و نه نهفته است.

او گفت: خواهر او به نظر می رسد سالم و نمی باید در هر زمینه ای شرایط پزشکی که او را بیشتر در معرض COVID-19.

بیمارستان با صدور بیانیه ای عزاداری Nankieshore مرگ است.

“ما در LIJ جنگل تپه ها را ویران کرد از دست دادن همکار ما Prea Nankieshore از COVID-19. او در میان شجاع اعضای تیم اختصاص داده شده به جامعه ما و بیماران در طول این زمان به چالش کشیدن” گفت: مریم کوران ارشد پرستاری افسر در LIJ جنگل هیلز.

Nankieshore شروع به کار برای Northwell سلامت به عنوان یک نماینده خدمات مشتری در سال 2012. LIJ-جنگل تپه بخشی از Northwell سلامت.

در سال 2013 او منتقل شده به جنگل هیلز تسهیلات به عنوان یک کارمند در بخش اورژانس است.

“تیم ما در LIJ جنگل هیلز یک خانواده که در حال حاضر سوگوار از دست دادن یکی از خود را. اما به عنوان ما اندوهگین ما نیز استقامت در مراقبت از بیماران ما با لطف و قدرت است که Prea نمایش داده شده در روز و روز را” کوران گفت.

یک GoFundMe صفحه تنظیم شده است تا توسط Nankieshore دوستان برای کمک به مراقبت از او پسران دوقلو.

“دوست عزیز ما در مبارزه با COVID-19. او را پشت سر او دو جوان پسران دوقلو که تکیه روی” درخواست تجدید نظر گفت.

“او بزرگ, مادر دوست داشتنی و محترم و سخت کوش عضو تیم در جنگل تپه های اورژانس ، همه ما او را از دست ندهید. ممکن است روح او در آرامش استراحت. لطفا کمک به ما در جمع آوری پول برای کمک به مراقبت از خانواده اش.”

Nankieshore می پیوندد دیگر کارگران بیمارستان کشته COVID-19 در میان آنها Kious کلی, دستیار مدیر پرستاری در Mt. سینا Midtown غرب بیمارستان. مرگ او موجب شکایت از کارکنان وجود دارد در مورد کمبود تجهیزات حفاظت شخصی. سه پرستاران حتی با توسل به پوشیدن کیسه زباله خود را بیش از مالش در اعتراض به عدم لباسهای.

حدود دو سوم از پرستاران گفت: بیمارستان های نامناسب حفاظتی تجهیزات و 72 درصد گفت: آنها بوده ام در معرض COVID-19 یک بررسی انجام شده توسط NYS انجمن پرستاری یافت.

بیش از 6,200 ایالت نیویورک ساکنان درگذشت از coronavirus — از جمله 3,600 از شهر با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده روز شنبه توسط اندرو کومو فرماندار و شهردار, بیل د Blasio.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>