کارکنان expensing اجاره روروک مخصوص بچه ها در شرکت سکه, مطالعه می گوید:

تصویر این: کارمند خود را می رود در یک سفر کسب و کار و او صرف پول شرکت در … روروک مخصوص بچه ها.

یک شرکت به نام گواهی که sifts از طریق گزارش های هزینه در بر داشت که اجاره روروک مخصوص بچه ها با سفر کارکنان افزایش 222 درصد در سال 2019. مسلما این است که از یک پایه کم — اما واقعا!

در ضمن گواهی گفت: بیشتر مرسوم سوار-نقطه از جمله تاکسی ها پیشی گرفت و وعده های غذایی به عنوان هزینه ای که نشان داد اغلب با 17.5 درصد از تمام معاملات.

آن را نیز در بر داشت که Lyft بود و کمی ارزان تر از بارگذاری با میانگین کرایه $25.35 در مقایسه با $25.81. تاکسی شدند, گران قیمت ترین انتخاب با متوسط کرایه $34.55.

مسافران کسب و کار expensed استارباکس, Chick-fil-A, Marriott Hotels, Delta Air Lines ملی و اجاره ماشین بیشتر در این دسته بندی.

به عنوان اسکوتر آن جالب خواهد بود برای دیدن در سال آینده را بررسی نشان می دهد که این یک افزایش دهد. (یا اگر همراه با صورتحساب های پزشکی جبران صرفه جویی در هزینه با استفاده از یک سرویس ماشین.)


وزارت کار است و سفت کردن توزیع ماهانه خود گزارش اشتغال آغاز آوریل 1. خبرنگاران طبق معمول هنوز هم می شود با توجه به این گزارش 30 دقیقه جلوتر از 8:30 صبح آزادی در اولین جمعه هر ماه اما “قفل کردن اتاق خواهد بود از تمام دستگاه های الکترونیکی” بخش گفت.

خبرنگاران با تکنولوژی برتر را در اختیار خود متهم شده اند که بیش از حد سریع بر روی ماشه بنابراین این کمک خواهد کرد که سطح زمین بازی وقتی که می آید به تلاش برای به دست آوردن یک مزیت رقابتی در این داغ-دکمه info.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر