انگلستان ممکن است نیاز به بستن آن بارها به نگه داشتن دانش آموزان امن در میان COVID-19

بریتانیا ممکن است به تجارت خود را بارها برای ایمنی دانش آموزان خود را در صورت از coronavirus.

با ویروس موارد در حال افزایش در این هفته پس از پادشاهی متحده بازگشایی بارها و بخش دیگر از آن جامعه یک متخصص بریتانیایی بی بی سی گفت محدودیت های جدید ممکن است لازم باشد تا مدارس وجود دارد می تواند به عنوان برنامه ریزی شده در ماه سپتامبر.

“من فکر می کنم ما در یک وضعیت موجب آن اکثر مردم فکر می کنم که باز شدن مدارس است یک اولویت برای سلامت و رفاه کودکان و هنگامی که ما انجام این کار ما در حال رفتن به دوباره به هم متصل بسیاری از خانواده ها گفت:” گراهام Medley یک استاد در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است.

“و بنابراین در واقع بسته شدن برخی از شبکه های دیگر برخی از فعالیت های دیگر ممکن است مورد نیاز به ما را قادر به باز کردن مدارس است.”

این کشور تعیین شده بود بیشتر به بلند کردن آن همه گیر مربوط به محدودیت های این آخر هفته از جمله محدود بازگشت از طرفداران به استادیوم ورزشی و بازگشایی قمار و بولینگ alleys.

اما نخست وزیر بوریس جانسون گفت: جمعه گفت او نیاز به ضربه زدن به ترمز در بازگشت به زندگی عادی است.

PM گفت: وجود حدود 4,900 عفونت های جدید هر روز از 2000 نفر در روز در پایان ماه ژوئن.

Super Saturday in London as coronavirus lockdown restrictions lifted, United Kingdom - 04 Jul 2020

مردم می نوشند و معاشرت در خیابان در سوهو لندن است.

VICKIE FLORES/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/Shuttersto

BRITAIN-HEALTH-VIRUS

میخانه مشتریان با بهره گیری از نوشیدنی های خود را در خارج از منزل در منچستر, انگلستان.

خبرگزاری گتی ایماژ

بعدی

آن J-G Pageau که skated به faceoff دایره…

2

نمایش به صورت اسلاید

“ما فقط نمی تواند به نادیده گرفتن این شواهد” جانسون گفت: در یک کنفرانس خبری. “با این اعداد خزنده تا ارزیابی ما این است که ما باید در حال حاضر فشار (را) پدال ترمز به منظور نگه داشتن این ویروس را تحت کنترل است.”

وقتی که می آید به گرفتن بچه ها را به کلاس درس در پاییز Medley به نام سوال از اعمال محدودیت های جدید در Britains یک “تجارت.”

“این ممکن است به یک سوال که آیا شما تجارت خاموش در برابر یکدیگر و پس از آن که یک موضوع از اولویت. آیا ما فکر می کنم بارها مهم تر از مدارس پرسید:” مدلی که دارای یک گروه مشورتی در همه گیر مدل سازی.

با پست سیم

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>