رئیس Eos ساز محبوب تخم مرغ به شکل مومیایی یک “بی پروا” اجرایی با یک الگوی از فریب دادن خود و شرکای کسب و کار جدید طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

Eos مدیر عامل Jonathan گوی بوت بنیانگذاران باگ مصنوع Bartning در سال 2008 و سپس اقدام به برش Bartning از سهام خود در این شرکت با توجه به شکایت در دادگاه نیویورک.

Bartning متوجه شدند که 20 درصد سهام در Eos’ شرکت برگزاری این نوع گروه شده بود محدودتر هم به 0.1 درصد تنها پس از خواندن در مورد چگونگی گوی تا به حال به طور مشابه بوت Eos co-مدیر عامل Sanjiv Mehra در این پست در ماه اکتبر گذشته طرح دعوی در دادگاه گفت.

“آن را درک است که نوع گروه مربوطه سرمایه گذاری مجدد سهام خود را و است که خود را پرداخت خواهد آمد که و اگر این شرکت فروخته شد” با توجه به Bartning وکیل Mari Bonthuis.

تلر “animus” نسبت Bartning که شامل “نظرات توهین آمیز” در مورد مکزیکی, میراث, آنقدر بزرگ بود که یک “شفا دهنده” آورده شد به این شرکت دفاتر منهتن پس از او از کار اخراج شد به “پاک کردن” آن از Bartning را “روح” با توجه به شکایت.

عنوان پست گزارش سال گذشته Mehra متهم گوی از سوء استفاده از Eos پول از جمله استخدام “فورچون تلر” به توصیه این شرکت در طرح توسعه. Mehra گفت گوی هماهنگ خود را فردی گری پس از او شکایت در مورد گوی را صرف.

نه Eos و نه گوینده در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im