اریک آدامز می خواهد به وحدت شهرستان آژانس پلیس تحت NYPD در طول coronavirus مستند

Calling all cops.

بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز می خواهد برای متحد کردن پلیس خدمت به شهر دیگر سازمان های تحت اداره پلیس نیویورک به عنوان بیشتر و بیشتر NYPD افسران سقوط بیمار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تحت این پیشنهاد از Adams, یک پلیس سابق خود NYPD را تا کمبود نیروی انسانی با افسران از شهر دیگر سازمان ها — از کلانتر و گروه از اصلاحات به پارک و بهداشت بخش است.

آدامز یک 2021 شهرداری, امیدوار, برنامه ای برای اعلام این ایده روز شنبه به بیش از 15 درصد از NYPD افسران — یا تقریبا 5,600 پلیس — در حال از بیمار در طول شیوع کروناویروس.

تا کنون 1,048 یونیفورم افسران و 145 غیر نظامی اعضای NYPD باید آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به این بخش است. کارآگاه پلیس هشدار داده شده است به گرد و خاک کردن لباس خود را در مورد آنها باید برای پر کردن در برای آلوده ضرب و شتم پلیس.

این طرح همچنین شیر افسران در حال حاضر تحت CUNY سیستم FDNY آتش Marshalls گروه بی خانمان خدمات منابع انسانی و حفاظت از محیط زیست یک سخنگوی آدامز گفت: پست.

این امر همچنین ایجاد “ویژه patrolmen” در NYPD یک عنوان است که می تواند با توجه به بازنشسته پلیس به دنبال پاسخ گفتن به زور در طول بیماری همه گیر.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از پلیس می گیرند تحت NYPD فرمان از طریق پیشنهاد.

شهرستان سالن بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

NYPD کمیسر درموت شیا گفت: اجتماعی فاصله اقدامات تحت دولت را مستند کمک کرده اند خود را تخلیه نیروی کار دریافت کنید در حال حاضر.

“برخی از چیزهایی که به ما کمک می کنند این است که هیچ کس را در خیابان” شیا گفت و اشاره کرد که هیچ راهپیمایی یا تظاهرات اتفاق می افتد در میان بیماری همه گیر.

“این یک امتیاز مثبت” گفت: شیا که افزود: “ما رادیو تماس هستند در واقع پایین — آنهایی که قریب به NYPD.”

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو در ضمن قصد دارد خود را گفت: روز شنبه که او را اعزام پلیس ایالتی به سطحی بیمار NYPD پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>