اریک Dickerson ماموریت برای تغییر قوچ لوگو: ‘به نظر می رسد مانند یک آلت تناسلی مرد’

اریک Dickerson به نجات.

این Hall of Famer و سابق قوچ در حال اجرا است داوطلب به صدای طرفداران که ناراحت شدند با آرم جدید حق رای دادن پرده برداری کرد روز دوشنبه.

“@RamsNFL طرفداران من بررسی نظرات شما در مورد آرم جدید و به اشتراک گذاری خود را در ناامیدی” Dickerson توییتی در روز چهارشنبه. “من صحبت کردن با قوچ از طرف ما.”

در صدای جیر جیر Dickerson شامل یک جفت جایگزین آرم و خواسته طرفداران برای بازخورد خود را بر روی آنها.

دیکرسون, قوچ’ معاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار بود و حتی بیشتر بلانت در مصاحبه با لس آنجلس تایمز در هنگام صحبت کردن در مورد لوگوی جدید با رم ،

“کسی گفت به نظر می رسد مانند یک آلت تناسلی مرد; آن را انجام داد” Dickerson به این روزنامه گفت. “که می گوید تمام سمت راست وجود دارد. که باید به اندازه کافی برای قوچ می گویند ما خراب کرد. ما قصد داریم به نگه داشتن آنچه ما داریم.”

سایر شکایات رایج در میان قوچ طرفداران کسی که شروع یک درخواست برای تغییر آرم این است که آرم اصلی است که نشان می دهد “لا” با یک قوچ شاخ چسبیده از “یک” را بخوانید مانند “لاک” — یا لس آنجلس, شارژر, که خواهد شد به اشتراک گذاری جدید SoFi ورزشگاه با قوچ.

“یکی که می گوید: L. A. — که به نظر می رسد مانند یک شارژر لوگو” Dickerson مقاله گفت. “اگر شما به من گفت که یک شارژر, لوگو, من می خواهم بگویم این است که العین بد نیست. … این [قوچ] طرفداران از آن متنفرم. آنها فقط آن را دوست ندارم. طرفداران هستند که در حال رفتن به آن را می پوشند. مردم در دفتر آنها آن را می پوشند اما آنها قادر به خرید آن نیست.”

قوچ ها را به پرده های جدید لباس برای مطابقت با آرم جدید بعد از این بهار. آن باقی مانده است دیده شود که آیا آنها را نیشگون گرفتن و کشیدن آرم قبل از آن.

در ضمن قوچ COO کوین Demoff گفت: در طول یک محلی telethon شنبه که اگر بیش از 2 میلیون دلار مطرح شد او را بخوانید ميانگين توییتهایی دربارهی جدید, آرم با توجه به ESPN. قوچ گفت: $2,045,000 مطرح شد.

“من مطمئن هستم که از آن خواهد شد جای تعجب است. از آن خواهد شد تغییر” Demoff گفت: قبل از رونمایی آرم. “اما بسیاری از چیزهایی هستند و من فکر می کنم آن را یک تغییر است که طرفداران ما خواهد آمد به دانستن و عشق در طول زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de