سابق دادستان کل اریک هولدر شدت انتقاد کرد در, روزنامه نگار و نویسنده د امریکا ږغ اشنا راډیو در توییتر شنبه گفتن Sperry که او باید “shut the hell up” در مورد دادستان فدرال مولی گاستون را کمک مالی به رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

در روز سه شنبه, Sperry بود توییتی که گاستون دستیار وکیل در ایالات متحده, واشنگتن d. C. حال امضا کردن یک نامه اطلاع دادستان سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe که دولت نمی خواهد دنبال اتهامات علیه McCabe.

Sperry توییتی که گاستون “است [a] دموکرات که با توجه هزاران نفر را به حزب دموکرات از جمله اوباما که یک بار کار می کرد برای Dem طرف خانه نظارت & مادر که مشغول به کار برای WaPo [واشنگتن پست].”

“چرا شما نمی shut the hell up” دارنده توییتی در پاسخ. “خود تعصب نشان داده نشود. من شرط می بندم شما هرگز از دادستان و یا هر گونه ایده چگونه DOJ کار می کند. افرادی مانند شما که می خواهید به استفاده از سیستم عدالت به دلایل سیاسی-هر دو خطرناک و نادان. مورد بود-مثل شما-واضح بازنده است.”

بازرس کل وزارت دادگستری و دفتر مراجعه کننده McCabe برای پیگرد قانونی بالقوه در سال 2018 پس از انعقاد است که تا به حال بارها و بارها دروغ گفته در مورد داشتن مجاز یک تابع برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با یک خبرنگار روزنامه برای سال 2016 مقاله در مورد FBI تحقیقات به بنیاد کلینتون.

Eric Holder (left) and Barack Obama
اریک هولدر (سمت چپ) و باراک اوباماخبرگزاری گتی ایماژ

Sperry سابق واشنگتن دفتر رئیس برای کسب و کار سرمایه گذار روزانه که منجر مقالات به RealClearPolitics است اغلب بحرانی شده است از دارنده وزارت دادگستری و در حال حاضر دادستان کل ویلیام Barr.

در اوایل این هفته Sperry توییتی در پاسخ به MSNBC میزبان جو Scarborough: “… ICYMI اوباما در حال حاضر خراب وزارت دادگستری است و برای همین بر این است که نیاز به تمیز کردن خانه که شامل بررسی کثیف تحقیقات راه اندازی شده توسط اوباما را خراب وزارت دادگستری است.”

Sperry نیز در بر دارنده اوایل این هفته پس از دادستان کل سابق گفت: کارکنان دولت به استعفا و “قوی باش” در “فاسد” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“[F]ormer AG اریک هولدر تظاهرات دوز و کلک DOJ holdovers به ادامه مقاومت در برابر خنثی کردن خرابکاری نشت AG Barr و مغلوب ساختن پیشی جستن,” او گفت:.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de