تاد McShay و مل Kiper جونیور در حال قرار دادن پول خود را که در آن خود را مسخره پیش نویس هستند.

ESPN بالا پیش نویس NFL تحلیلگران $5,000 شرط که کارفرمایی — جاستین هربرت یا اردن عشق — برداشت خواهد شد قبلا با بازنده اهدای پول به جیمی V بنیاد. اجماع است که جو نقب زدن و توا Tagovailoa خواهد بود که برای اولین بار دو سیگنال گیرنده کردن هیئت مدیره, اما یک بعدی است برای بحث پس از هربرت و عشق هر حال قوی به نمایش در NFL ترکیب.

هربرت شده است و بالاتر-دارای چشم انداز در تمام طول و Kiper می بیند اورگان کارفرمایی گرفتن scooped تا برای اولین بار. او پیش بینی می شود یک انتخاب در سال گذشته قبل از او تصمیم به بازگشت به مدرسه برای ارشد خود را در سال است. اما 6-پا-6, 236 پوند QB قوی هفته در ترکیب کرده است او را در نزدیکی بالای Kiper را پیش بینی این سال است.

“من فکر هربرت من سوم-رتبه کارفرمایی بود بسیار صاف در شب پنجشنبه و او خرد است قبل از پیش نویس فرایند” Kiper نوشت: ESPN.com. “آن آغاز شده در ارشد کاسه که در آن او MVP. و آن را ادامه داده و در ایندیاناپولیس. او یک 4.68 40 که بسته دوم-بهترین میان quarterbacks و او تا به حال یک 35.5-اینچ عمودی. او یک ورزشکار. هربرت ساخته شده هر پرتاب نگاه آسان در آموزش. آن را واقعا دشوار است برای ارزیابی این quarterbacks پرتاب به گیرنده های آنها را ندیده بود اما هربرت نگاه تیز. او در 10 صفحه و من نمی شود اگر او زمین در پنج.”

عشق است کمتر منادی چشم انداز از ایالتی یوتا اما 6-پا-4, 224-پوند QB ایجاد شده است buzz اخیرا و حتی garnering مقایسه به پاتریک Mahomes.

“شما بهتر است خود را دریافت دسته چک از, مل” McShay نوشت. “پس از دیگری قوی تمرین از عشق در ترکیب زیر که ارشد کاسه هفته, من بیش از حد نگران است. من واقعا معتقدم که او خواهد بود که سوم کارفرمایی کردن هیئت مدیره. هیچ تولید بزرگ نیست این فصل اما به یاد داشته باشید که Aggies از دست داده و یک تن از جرم خود را از جمله هماهنگ کننده. عشق شماره 26 در هیئت مدیره است که کار با اردن پالمر در سفت کردن مکانیک و کارآمد تر و آن را در حال حاضر نشان دادن است. او همچنین زد صاف 4.74 در 40 برای آنچه که ارزش است. او دارای یک بازو و برخی از کشش و او نقش بازی به شدت و به طور غریزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی