او را به پیوستن به الکس رودریگز در غرفه اما دیگر Hall of Famer را تجزیه و تحلیل بازی برای ESPN.

ESPN استخدام جیک جیک جونز برای پخش 20 بازی به عنوان یک رنگ تحلیلگر خود را در “شنبه شب بیس بال” پخش برنامه های, به گفته یک مجله آتلانتا قانون اساسی گزارش روز شنبه.

جونز جایگزین دیوید راس سابق بریوز گیر که در سمت چپ این موقعیت در ESPN به عنوان مدیر توله شیکاگو.

“بسیاری از مردم نمی دانند که این, اما اگر من تا به حال بازی بیس بال, اگر من تا به حال رفته به من میخواندم ارتباطات” جونز گفت: این سایت. “من می خواستم به یک پخش کننده. من واقعا سرگرم کننده صحبت کردن در بازی. من احساس می کنم باید چیزی برای بیان بر مردم تنظیم و من از انجام آن لذت ببرید. من این شانس را به آن را انجام دهد احتمالا بزرگترین مرحله شما می توانید شاید در کنار ‘یکشنبه شب بیس بال’ (on ESPN).”

جونز که راديال 468 صفحه اصلی اجرا می شود و تا به حال 2,726 بازدید خود نامی حرفه ای با بریوز, گفت که او مطمئن است او را وسیع لیگ برتر تجربه را در مفید آمده است در نقش جدید خود را.

Chipper Jones
جیک جیک جونزگتی ایماژ

“اگر من تا به حال به نشستن در ESPN غرفه و بحث در مورد دین و یا سیاست و یا اخترفیزیک بدیهی است که من می تواند از عنصر” جونز گفت. “اما این چیزی است که من زندگی کردم تمام زندگی من است. من ایستاده بود و 60 فوت و 6 اینچ از بهترین در جهان است و من به بازی سوم پایه برای دو دهه و من یک مقدار زیادی از ورودی و تعداد زیادی از دانش در مورد این موضوع. من می دانم که آن را طول می کشد یک چیزی کمی قادر به دریافت نقطه خود را در سراسر اما که نمی ارعاب من است.”

جونز بود که شماره 1 به طور کلی انتخاب این پیش نویس توسط بریوز در سال 1990 نیز گفت: از دیدن هم تیمی های سابق انتقال به رادیو و تلویزیون می دهد او را بیشتر باور است که او می تواند به دنبال کت و شلوار.

“من قصد ندارم به نشستن در اینجا و می گویند که راه من راه است, اما من احساس می کنم مثل من می تواند انجام بسیاری مانند Smoltzy (جان Smoltz) و Glav (تام Glavine) و Frenchy (جف Francoeur) و آن دسته از بچه ها که تبدیل شده اند خیلی خوب در هنر و صنعت خود را در تلاش برای دریافت در سراسر آنچه آن را مانند به در این بازی باشد.”

بر اساس این گزارش ESPN کردم طعم جونز’ بالقوه سال گذشته زمانی که از او دعوت شد به آن “چهارشنبه شب بیس بال” غرفه در طول پخش در آتلانتا توسط راس و play-by-play man Jon “Boog” Sciambi. Sciambi استفاده می شود برای انجام بازی-بازی بازی های کوچک, بازی با Letsgowarriors و FSN جنوبی از 2007-09.

همانطور که برای رودریگز او را باید یکی کمتر کسی در این غرفه با او به ESPN تصمیم به حرکت جسیکا مندوزا از “یکشنبه شب بیس بال” غرفه پست اندرو Marchand گزارش شده است.

رودریگز تنها خواهد بود خواستار بازی با مت Vasgerian با شکن اولنی بازگشت به عنوان ستاره شرق خبرنگار. این بدان معناست که فشار بالاتر خواهد بود بر روی یک میله خواهد شد که تمرکز نخست شبکه گل سرسبد بیس بال پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی