حتی وفل خانه بسته شدن رستوران در میان coronavirus همه گیر

وفل خانه بسته شده است صدها نفر از رستوران ها به عنوان coronavirus گسترش در اطراف ما — نشانه های زنجیره ای هنردوستان می گویند که این بیماری همه گیر تبدیل شده است و تمام عیار بحران ملی.

گرجستان مبتنی بر رستوران های زنجیره ای شناخته شده برای باز ماندن حتی در پی طوفان و گردباد است توقیف 365 مکان بر اساس یک شنبه Facebook post. در حالی که 1,627 از رستوران خود را باز باقی می ماند وفل خانه طرفداران می گویند تعطیلی نشان می دهد چقدر جدی ویروس بحران تبدیل شده است.

“من فکر نمی کنم وجود یک خطر بالاتر از سطح وفل خانه بسته شدن خانواده” یکی ناظر گفت: در توییتر.

“من قسم می خورم من خورده ام در وفل خانه که در آن یک درخت آمد و در جلو پنجره و خوب تکه از سقف آمد کردن در آب و هوای بد و آنها فقط حق در خدمت بود سهشنبه,” کاربر دیگری نوشت.

وفل خانه تعهد به باز ماندن حتی در بدترین زمان رهبری سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای ایجاد “وفل خانه شاخص” رسمی اندازه گیری شدت از یک فاجعه است. شاخص ابداع سابق FEMA, رئیس, weathernation است “سبز” اگر یکی از رستوران ها که در خدمت یک منوی کامل “زرد” اگر منو محدود است و “قرمز” اگر رستوران بسته است در دسترس نباشد.

“وفل خانه آزمون نمی کند و فقط به ما بگویید که چگونه به سرعت یک کسب و کار ممکن است واکنش — آن را نیز به ما می گوید که چگونه جامعه بزرگتر است مراتب,” FEMA دن Stoneking نوشت: در سال 2012 پست وبلاگ. “هر چه زودتر رستوران, مواد غذایی و گوشه فروشگاه یا بانک می تواند دوباره باز هر چه زودتر اقتصاد محلی خواهد شروع به تولید درآمد دوباره — سیگنالینگ قوی برای بازیابی آن جامعه است.”

وفل خانه گفت: فقط یک هفته پیش که همه از آن رستوران باز بود حداقل برای به خدمت. از Eateries در سراسر کشور کوچک اند به را خارج و تحویل خدمات و یا بسته در مجموع به عنوان متحده دستور داد ساکنان به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus.

وفل خانه نیست و تنها رستوران زنجیره ای رنج می برند از آنجا که از virus. Darden رستوران های فلوریدا مبتنی بر شرکت مادر باغ زیتون و LongHorn Steakhouse, بسته شده آن اتاق ناهار خوری و گزارش 5.9 درصد افت در همان رستوران فروش از اواخر فوریه تا 15 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>