همه چیز را به مقامات نشان داده اند در مورد نیویورک 13 coronavirus موارد

شهردار بیل د Blasio در روز یکشنبه ارائه جزئیات بیشتر در شهر نیویورک 13 coronavirus بیماران و شرایط خود را.

جدید جزئیات آمد به عنوان شهردار گفت: موارد در اپل بزرگ می تواند آمار 100 در عرض دو تا سه هفته.

این شهر برای اولین بار پنج مورد شامل منهتن در 40s خود را بروکلین زن در 80s و 39 ساله بهداشت و درمان-مراقبت کارگر که در بازگشت از سفر به ایران و دوره نقاهت بعد در آپارتمان خود در منهتن.

بود نیز وجود دارد Westchester وکیل که مشغول به کار در Midtown — شناسایی منابع به عنوان لارنس Garbuz, 50 و 51 ساله فوقانی سمت غرب پدر با “مستقیم nexus” به او.

  • که مرد 47 و 11-year-old daughter آزمایش مثبت برای COVID-19 گفته مقامات در روز شنبه. هیچ کدام موجود شرایط و همه به خوبی انجام می دهند de Blasio گفت. این مرد با دو دختر دیگر سنین 8 و 10 آزمایش منفی است. همه آنها در حال جدا شده در صفحه اصلی.
  • دو زن از بروکلین که تشخیص نیز روز شنبه اعلام کرد در حال 66 و 71 و لازم نیست که شرایط موجود. آنها در بازگشت از یک سفر دریایی به مصر در فوریه. 20 و جدا شده خود را در خانه زمانی که آنها شروع به تجربه علائم.
  • مرد از بروکلین که در بیمارستان بستری شد در شرایط جدی پس از بازگشت از سفر به ایتالیا 39 با شرایط موجود. او آمد آوریل 2 و علائم شروع به آشکار روز بعد. او تا به حال یک تماس یک شریک کسب و کار که آزمایش منفی است.
  • منهتن که آزمایش مثبت پس از صرف ناهار با یک فرد آلوده در سفر اخیر به کشور شیلی است که 58 سال و در انزوا در خانه پس از مرخص شدن از بیمارستان.

در ضمن 33 ساله بارگذاری راننده بود که نه مجوز توسط شهر تاکسی و کرایه تاکسی کمیسیون و سوار در لانگ آیلند است که هنوز هم در شرایط جدی در سنت جان اسقفی بیمارستان در فر Rockaway. او دارای یک زمینه ای تنفسی موضوع است.

اعضای خانواده اش از جمله همسر خود را سه بچه, پدر ودختر برادر و خواهر هستند همه در انزوا و ندارد و علائم.

چهل و یکی از کارکنان در بیمارستان هستند و همه نیز در انزوا.

شهردار گفت که او می خواهم ارائه جزئیات بیشتر در تازه ترین مورد یک فرد در برانکس که تست مثبت یک شبه در تاریخ بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر