همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوبه برایانت ‘جشن زندگی” یادبود امروز

هزاران نفر از عزاداران را جمع آوری پنج شنبه در خانه لس آنجلس لیکرز به جشن زندگی کوبه برایانت و 13 ساله دختر کون دادن عمومی فرصتی برای تأمل در بسکتبال phenom زندگی پس از او و Giana بودند غم انگیز کشته به همراه هفت نفر دیگر در یک Jan. 26 کشته در کالیفرنیا است.

هنگامی که یادبود?

این سرویس که کوبه خانواده خواستار یک “جشن زندگی” برگزار خواهد شد و در ساعت 10 صبح در اقیانوس آرام زمان 1 p. m. شرقی.

تاریخ — 2/24/20 — نمادین است زیرا برایانت عینک شماره 24 از شروع فصل 2006-2007 تا پایان کار خود را در سال 2016. Gianna عینک شماره 2 برای جوانان تیم بسکتبال. و کوبه و همسرش ازدواج کرده بودند برای نزدیک به 20 سال در زمان مرگ او.

که در آن یادبود?

آن را در مرکز استیپلز در آن کوبه بازی برای لیکرز و که در آن طرفداران تشکیل عظیم موقت یادبود پس از مرگ او.

که خواهد شد وجود دارد ؟

بیش از 20 ، 000 نفر — از جمله دوستان و خانواده و کسانی که به اندازه کافی خوش شانس برنده یک بلیط در قرعه کشی که درو 80,000 برنامه های کاربردی جمع آوری خواهد شد به یاد داشته باشید بسکتبال ستاره میراث با توجه به ESPN. درآمد حاصل خواهد شد به نفع کوبه را Mamba & Mambacita ورزشی پایه و اساس است.

جیمز هاردن و راسل وستبروک از Houston Rockets will be there همراه با اورگان بازیکن بسکتبال کالج سابرینا Ionescu با توجه به ESPN. کوبه و جی جی نزدیک شد با Ionescu و تا به حال سفر به اورگان برای دیدن بازی او.

لیکرز نیز انتظار می رود در حال حاضر همراه با اعضای لس آنجلس کلیپرز و ممفیس گریزلیز.

این معلوم نیست که آیا ونسا زن و شوهر سه بازمانده دختران — ناتالیا, بیانکا و کاپری — یا کوبه پدر و مادر جو و پم خواهد بود در حال حاضر با توجه به شبکه.

چگونه می توانم آن را ؟

Livestreams در دسترس خواهد بود در ABC7, FOX11 و سی ان ان سایت. پوشش نیز نشان داده شده در NBA TV, شرط بندی, شبکه های دیجیتال, سیستم عامل و فردا همه دسترسی داشته باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de