هفته گذشته وال استریت بود و بدترین حالت آن سقوط پس از بحران مالی در سال 2007 آغاز شده. اما در روز دوشنبه قیمت سهام در حال شکستن رکورد افزایش در امیدوار است که بانک های مرکزی در سراسر جهان را به نجات آمده است.

در اینجا پاسخ به برخی از سوالات شما بپرسید نیست.

چه این نگران کننده ترین قسمت در مورد بازار سهام در هفته گذشته فروش که هزینه سرمایه گذاران بیش از 4 تریلیون دلار در دارایی است ؟

بزرگترین نگرانی این است که سرمایه گذاران مورد استفاده قرار نیست به قیمت سهام پایین می رویم. و این گسل از فدرال رزرو که برای دهه گذشته مردم مجبور به قرار دادن پول خود را به سهام با نگه داشتن نرخ بهره unattractively کم است.

بنابراین فدرال رزرو ایجاد یک حباب.

و حباب های فوق العاده هستند تا آنها را پاپ. و پس از آن افرادی که صدمه بیشتر معمولا سرمایه گذاران کوچک که نمی تواند پول خود را از بازار در زمان.

باید مردم را دیده اند این میاد ؟

تعداد کمی از مردم را دیدم آن را در آینده کسانی که نبودند تا سریع پول است که ساخته شده در بازار است.

عادی بازار سهام فقط نمی مانند این رفتار یک رفتار شد. آن آسیا با هر اندازه گیری. و روشن شد که بازار شد نادیده گرفتن بسیاری از علائم هشدار دهنده مانند تجارت و جنگ و هرج و مرج سیاسی در آمریکا بد اقتصاد در دیگر نقاط جهان و تنش های بین المللی.

و بدهی های بیش از حد. جهان در حال غرق شدن در بدهی کشورهای مانند ما نیست, رفتار با هر گونه مسئولیت مالی. و نه مصرف کنندگان.

اما آن چیزی بود که هیچ کس انتظار می رود که ناشی هفته گذشته سقوط — coronavirus را بترساند ؟

همیشه چیزی غیر منتظره است که باعث وحشت. در سال 2007 این واقعیت است که میلیون ها نفر از مردم نمی تواند پرداخت وام مسکن خود را و تا به حال ایجاد یک بحران مالی در بانک ها.

اما هنگامی که چیزی غیر منتظره شروع می شود و به علت بازار به اسلاید هر چیز دیگری که نگران کننده نیز می شود لایروبی ،

مشکل بزرگتر این روزها این است که برخی نیروها در بازار — کامپیوتر معامله گران برای نمونه می توانید نگه داشتن قیمت سهام بالا و نامعقول به سادگی با خرید سهام. وجود ندارد به هر منطق پشت خرید.

و هنگامی که وجود دارد هیچ منطق قیمت سهام خواهد شد در نهایت به پایین به زمین.

را جمعه گذشته, به عنوان مثال. میانگین صنعتی داو جونز بسیج حدود 600 امتیاز در آخرین ساعت معاملات. چرا ؟ به دلیل آن بود به پایان ماه و حرفه ای مدیران در تلاش بودند برای نجات چهره با مشتریان خود را. به طوری که آنها تحت فشار قرار دادند سهام بالاتر است.

آیا رئیس بانک فدرال جروم پاول کمک به بازار جمعه گذشته نشان می دهد که او مایل به کاهش نرخ بهره چیست ؟

بله پاول کمک کرده است. اما او تنها برای چند دقیقه. و سپس رفتن به آخر ساعت معاملات سهام غرق شد دوباره. و آن را تنها به دلیل معامله گران حرفه ای و نیاز بازار به بالا رفتن که روز جمعه ضرر و زیان شدند کمرنگ صرفا بدبخت از خودش به نمایش گذاشت.

مشکل با بازار امروز ساده است. هیچ کس نمی داند چقدر این ویروس در حال رفتن به و چه مقدار از آن خواهد صدمه دیده به جهان اقتصاد.

اگر شرکت های آمریکایی نمی توانند محصولات و تجهیزات از کشورهای دیگر و اگر آنها نمی تواند خود را به فروش کالا در سراسر جهان به دلیل محدودیت های اعمال شده به دلیل ویروس پس از آن سود می برند.

و بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان می تواند به کاهش نرخ بهره تا آنجا که آنها می خواهند و آن را در حال رفتن برای کمک به. کاهش نرخ نمی خواهید به خلاص شدن از شر این ویروس و مشکلات آن را باعث شده است.

اگر فدرال رزرو اعلام شد که آن را به پول دور به صورت رایگان برای محققان به دنبال یک ویروس درمان آن است که ممکن است چیزی ارزشمند است.

Federal Reserve Chair Jerome Powell
فدرال رزرو صندلی جروم پاولAP

آیا شما فکر می کنم که تغذیه قطع خواهد شد نرخ بهره چیست ؟

کاملا. در واقع می تواند وجود داشته باشد کاهش نرخ قبل از این ستون و حتی باعث می شود آن را به نسخه قابل چاپ.

و هنگامی که کاهش نرخ اتفاق می افتد بین سیاست تغذیه جلسات مانند یک برش در حال حاضر خواهد بود — آن هم خطر ناک و نگران کننده در بازارهای مالی است.

خطر ناک چون بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی در کار است. نگران کننده است زیرا آنها نمی توان ساخت کاهش مگر اینکه آنها فکر کردم چیزی به طور جدی اشتباه است.

اما در اینجا مشکل است. چرا که از آنچه در بازار سهام فقط هر کس انتظار دارد که فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره و به انجام آن به شدت. و هنگامی که هر کس انتظار دارد که چیزی از آن کمتر تاثیر بر بازار سهام است.

گذشته از تلاش برای کمک به بازار سهام وجود دارد هر گونه توجیهی برای کاهش نرخ بهره?

نه واقعا. اقتصاد به نظر می رسد خوب. از طریق تمام این آتلانتا فدرال رزرو GDPNow پیش بینی کرده است اقتصاد آمریکا در حال رشد در یک 2.7 درصد نرخ سالانه در سه ماهه اول.

که احتمالا پایین آمده است. و برخی از وال استریت شرکت پیش بینی شده که رشد خواهد بود نابود ویروس و این شرکت گزارش خواهد شد درآمد و سود برای سال.

پس در اینجا مشکل این است: اگر فدرال رزرو نرخ بهره را کاهش میدهد در حال حاضر از آن خواهد شد قادر به قطع آنها کمتر بعد از آن در سال زمانی که ارزان تر هزینه های استقراض در واقع ممکن است کمک به شرکت های گسترش کسب و کار خود را.

آن را مانند در بسکتبال. هنگامی که شما استفاده از تمام وقفه ها در اوایل بازی شما نمی خواهد که آنها را بعد از زمانی که شما واقعا به آنها نیاز دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی