Ex-کلت مربی چاک Pagano عشق برای پزشکان و پرستاران و رشد می کند و حتی بیشتر در coronavirus عصر

تصاویری که ما بمباران روز پس از COVID-19 روز سرد و ترسناک و دلخراش و چاک Pagano تماشای آنها را در انزوا و لذت بیشتر از بسیاری از ما برای پزشکان و پرستاران و مراقبان در خط مقدم از این بی رحم مرگبار جنگ.

از آن شده است نزدیک به هشت سال از Pagano سپس سر مربی Indianapolis Colts, شروع چه خواهد خوشبختانه اثبات می شود می تواند الهام بخش زندگی و مرگ مبارزه علیه acute promyelocytic leukemia. این یک جنگ است که پس از سالها سرپایی شیمی درمانی دور و هوشیاری به پایان رسیده است در بهبودی.

و این همه سال بعد Pagano, 59, است, خرس دفاعی هماهنگ کننده در زمانی که شجاع بیمارستان سربازان نیاز به CHUCKSTRONG با زندگی خود را بر روی خط در هر روز.

“تا زمانی که شما را به یک وضعیت خاص و در مواجهه با برخی از شرایط” Pagano گفت: پست از شیکاگو “ممکن است شما قدردانی. … من فکر می کنم همه ما از دور دیدن اولین پاسخ دهندگان از طریق این بحران است که در حال قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر در حال حاضر به کمک به دیگران.

“رفتن را از طریق مجموعه ای از شرایط من لوسمی درمان در سال 2012 بودند … چه نعمت غیر مترقبه و چقدر حیاتی و چقدر مهم آنها برای بهبود, درمان من, پروتکل, من, روند, تمام چیزهای که.

“من می توانم به یاد داشته باشید در روز اول که من پذیرفته شد و به من گفته شد که اخبار … نگرش است که آنها لبخند که آنها را در چهره خود را … همه ما درک می کنیم که کار است که آنها را مجبور به انجام و یو پی اس و فراز و عاطفی coaster غلتکی آنها باید در.

“اما آنها فقط برداشته من هر روز من را تشویق هر روز. آنها نه تنها در زمان مراقبت از من و درمان من و آنچه را که آنها تا به حال به انجام از نظر پزشکی با تغییر خروج مایعات و به من دارو انجام vitals روز در و روز ، فقط در چگونه آنها می تواند به روشن روز خود را. آنها همیشه خیلی مثبت و خوشبینانه بدون در نظر گرفتن شرایط.”

Pagano قهرمانان در دانشگاه ایندیانا سیمون مرکز سرطان در ایندیاناپولیس شد انکولوژیست دکتر لری Cripe و پرستاری هماهنگ کننده استیسی رنگ و بیش از حد بسیاری از دیگران برای او حتی سعی کنید نام و انجام عدالت به آنها و برای آنها. و آنها را برای همیشه لطفا برای قهرمانان خود را.

امروز قهرمانان terrifyingly شده اند مجبور به طور مداوم خیره مرگ و میر خود را در چشم.

“در حال حاضر آن را کاملا متفاوت” Pagano گفت. “است که یک چیز از یک احساسی نظر آنها راه رفتن در آن اتاق برگشت و آن را مانند آنها میخوای قرارداد لوسمی, سرطان, توسط درمان بیماران مبتلا به سرطان” Pagano گفت.

“آنها در حال قرار دادن زندگی خود را بر روی خط و شما می دانید به عنوان به خوبی به عنوان من می دانم که در این شرایط بهتر است تا آنجا که تجهیزات, اما عدم وجود هواکش و ماسک و غیره … برخی از داستان های که شما در حال شنیدن در مورد اورژانس و 10, 12 پزشکان و پرستاران نیاز به به اشتراک گذاشتن یک ماسک در یک نقطه. آن دیوانه.

“اما در عین حال آنها نشان می دهد تا هر روز برای این مردم و برای مردم آنها را نمی دانم. که بزرگترین چیزی که — آنها نمی دانند که این مردم است. آنها فقط می دانم که کار آنها و حرفه ای است که آنها را در انتخاب این همان چیزی است که شما انجام دهد. این چیزی است که ما باید انجام دهیم. و واقعا مثل شما گفت, آنها, قهرمانان آنها فداکارانه.

“آن را مانند قرار دادن خود را در خط مقدم در جنگ برابر است.”

این Chuckstrong Tailgate جشن مطرح کرده بود $7.3 میلیون تا پایان سال گذشته است.

“چه می بینند و چه آنها رو به روز و روز ما می توانید به تماشای اخبار و آن را نگران کننده و آن را می تواند تبدیل به یک کمی افسرده اگر شما خواهد شد” Pagano گفت: “اما اگر شما فقط خودتان قرار دادن در کفش خود را. … چون من می دانم که فقط بر روی زمین در سال 2012 وجود دارد متاسفانه مردم است که تشخیص داده شد در آینده بر روی آن کف بستری و رفتن به خانه. و من خوش شانس بود. بسیار بسیار خوش شانس است.

“من در جای مناسب در زمان مناسب است. من تا به حال پزشکان بزرگ من تا به حال یک بیمارستان من تا به حال پشتیبانی است. و من نیز پایین آمد با یک نوع سرطان خون است که بسیار بسیار قابل درمان. و بود که به دلیل تحقیقات است.”

Pagano شیشه همواره نیمه پر. در حال حاضر بیشتر از همیشه. او دعا کرد که او خود را تشخیص که او را زنده به رقص در دختران خود را’ مراسم عروسی. او رقصید در دختر Tori عروسی ژوئیه گذشته.

“من خوشبین هستم که ما از این طریق با هم به عنوان یک کشور” Pagano گفت. “مردم در حال پیوستن به این stay-at-home مسائل اجتماعی و فاصله و تمام. به دلیل آن ترسناک است. در اولین … ” آه من خوب این نمی touch me.’ آن را مانند, سرطان, شما, شنیدن در مورد آن, اما زمانی که آن را به شما بازدید زمانی که همه ما فکر می کنم ما شکست ناپذیر … این چیزهای ترسناک است آن را ترسناک زمان.

“وجود دارد هیچ روز بد. من همیشه به حال چشم انداز خوب است اما رفتن را از طریق آن به شما می دهد دیدگاه های جدید در همه چیز.

“هر یک از ما خواهد آمد از آن کمی متفاوت … لذت بیشتر فقط روز به روز چیزهای که ما داشته است و ما خوش شانس می شود قادر به انجام است. و در حال حاضر زمانی که مسائل را طول می کشد دور از شما و این کمی متفاوت است و شما لازم نیست که به تجملات از چیزهایی که ما همیشه به حال سادگی از وارد شدن به یک بیرون رفتن برای یک وعده غذایی از رفتن به فروشگاه مواد غذایی و … هر چه.

“همه باید قدردانی بسیار بیشتر زمانی که ما از این طریق دریافت کنید.”

CHUCKSTRONG برای او و برای همه قهرمانان ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>