Ex-de Blasio دوست صمیمی استفاده کارداشیان روابط برای تقلب در طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند

محکوم شهردار سابق de Blasio دوست صمیمی جونا Rechnitz است keeping up with the Kardashians — برای اجرای یک طرح تقلب شامل میلیون ها دلار الماس در یک طرح دعوی در دادگاه اتهامات عنوان شده علیه.

بی باک کلاهبردار که با استفاده از فیلم خود مهمانی کیم کارداشیان در نوامبر طلا و جواهر نشان می دهد به تلاش برای متقاعد کردن یک قاضی فدرال منهتن به رفتن آسان در او را در صدور حکم — که شعار همان پرستاره رویداد به فریب در مارکس با توجه به کت و شلوار به دست آمده توسط پست.

در حالی که Kardashians هیچ نقشی در حدود 15 میلیون دلار طرح Rechnitz و همسرش راشل ارسال شده عکس ها در رسانه های اجتماعی از مشتریان Kylie Jenner و کیم و همچنین ده بلزیو “برای ایجاد یک حس کاذب از اعتبار” برای خود اسناد می گویند.

این Rechnitzes اجرای کسب و کار Jadelle و الماس طلا و جواهر “که مارکی [stet] مشتری است کارداشیان خانواده می گوید:” با توجه ظ روز یکشنبه در لس آنجلس که در آن Rechnitzes زندگی می کنند در حدود $15,000 یک ماه اجاره ای پد.

Rechnitz فریب شاکی سرمایه گذار ویکتور فرانکو Noval به loaning او میلیون ها دلار توسط شعار خود را “سیاسی و قدرتمند مشهور اتصالات” مقالات دادگاه می گویند.

Noval می گوید در کت و شلوار خود را که به او قرض داده Rechnitz $2.8 میلیون دلار برای کسب و کار خود را در ژانویه 2019.

Noval نمی دانم از Rechnitz گذشته — که شامل رشوه دادن به شهر نیویورک اصلاح-اتحادیه مقامات در بازنشستگی-صندوق طرح — در زمان شاکی وکیل رونالد ریچاردز گفت: پست.

Rechnitz که ریچاردز به نام “اقتصادی تروریستی” در حال حاضر رایگان است در حالی که جذاب 10 ماه حبس که او فرود آمد و در ماه دسامبر.

بر اساس این توافق دو Rechnitz بود به پرداخت Noval با نرخ بهره 9 درصد در ماه وام کت و شلوار می گوید. او گفته Noval 7 میلیون دلار الماس در, به علاوه فوق العاده لوکس سوار بوگاتی در بازگشت به عنوان وثیقه.

زمانی که Rechnitz از دست رفته مهلت ارسال آثار پس از مهلت بازپرداخت وام Noval فروش بوگاتی برای $400,000 و نام او را از بقیه برجسته خمیر کت و شلوار می گوید.

Rechnitz گفت که گفته Noval که اگر او را به الماس بازگشت او را به نوشتن گذار دو چک جمعا به مبلغ 3.8 میلیون نفر است.

الماس و چک ارز رفت ماه گذشته — چند هفته پس از Rechnitz محکوم شد و در دادگاه فدرال منهتن در سیم اتهام تقلب. طی صدور Rechnitz خواست قاضی به “سازمان دیده بان ویدیو” از او با کیم کارداشیان در, طلا و جواهر نشان می دهد و گفت: “شما ببینید من لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار در تلاش برای ایجاد یک زندگی است.”

Noval توافق برای بازگشت الماس به Rechnitz در ازای چک کت و شلوار می گوید. چک بعد منعکس با توجه به کت و شلوار. این Rechnitzes حال Wells Fargo Bank کارگر که مرتب به آنها را متوقف مقالات می گویند.

“ظاهرا سوء تفاهم نقش خود را به عنوان یکی از مهمترین و پرکار یقه سفید همکاری شاهدان در تاریخ اخیر از منطقه جنوب نیویورک “با توجه به دولت جونا به اشتباه معتقد است که این او را فراهم می کند مصونیت از ارتکاب تقلب در کالیفرنیا” اسناد می گویند به نقل فدرال در توصیف Rechnitz نقش در پایین آوردن مقامات دولتی.

Noval وکیل ریچاردز و مدارک دادگاه ادعا می کنند که وجود دارد دیگر قربانیان Rechnitz وجود دارد قرار داده و برآورد کل قیمت در ادعایی خود را در نقشه 15 میلیون دلار در دادگاه مقالات.

“او به دروغ خود را از صدور حکم قاضی است و گول خورده شگفت انگیز دادستان … که رفت به خفاش برای او” وکیل گفت: پست.

طرح دعوی در دادگاه اهداف Rechnitz همسر و دو متهم همدستان ادعا تقلب مدنی سرقت و نقض قرارداد در میان چیزهای دیگر.

نه Rechnitz و نه وکیل او در پاسخ به درخواست برای نظر.

Noval است پر کردن کت و شلوار برای تشویق دیگران که گفته شده است فریب خوردن توسط Rechnitz به جلو آمده و گزارش آن وکیل او گفت:.

Noval پسر سرمایه گذار Victorino Noval بود که محکوم به ایمیل تقلب و فرار از پرداخت مالیات در سال 1997.

گزارش های اضافی توسط کیت Sheehy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im