سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت پیش بینی ساندرز خواهد ‘خراب کردن اقتصاد ما’

لوید Blankfein داغ است و زحمت در مورد برنی دوباره.

سابق گلدمن ساکس مدیر عامل حمله در برنی ساندرز پس از او برنده پنج شنبه شب دموکراتیک اولیه در نیوهمشایر, پیش بینی است که او را “خراب کردن اقتصاد ما” اگر رئيس جمهور انتخاب شد.

Blankfein — که مربع خاموش در برابر ساندرز در توییتر تابستان گذشته — sarcastically پیشنهاد در اواخر سهشنبه توییتر بیهوده گویی است که روسیه باید به سناتور ورمونت در انتخابات ریاست جمهوری بیشتر به اخلال در سیاست آمریکا است.

“اگر حزب دموکرات رفتن به ساندرز نامزد روس ها را مجبور به تجدید نظر که برای کار به بهترین پیچ کردن آمریکا” Blankfein توییتی پس از ساندرز’ New Hampshire پیروزی.

سابق وال استریت honcho — که مورد حمایت هیلاری کلینتون در سال 2016 نیز با توجه سخاوتمندانه به سناتور جمهوریخواه — به نام جناح چپ حزب سوسیالیست دموکراتیک “فقط به عنوان پلاریزه” به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. “و او را خراب کردن اقتصاد ما و نمی مراقبت در مورد نظامی ما,” او اضافه شده است.

“اگر من پسر من با ساندرز این زمان در اطراف” Blankfein اضافه شده است.

ساندرز به بازیگران خود را به عنوان یک قهرمان از کار مردم که در قدرتمند میلیونرها و میلیاردرهای — و مدیر کمپین فیض فولادوند به نظر می رسید برای لذت بردن از این حمله از Blankfein.

“این چیزی است که وحشت از وال استریت نخبگان به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل مانند” فولادوند توییتی در اوایل صبح روز چهارشنبه.

Bernie Sanders
عکس های اعتباری

در ماه جولای Blankfein پاسخ در توییتر پس از ساندرز قرار دادن همکار خود را بروکلین بومی در یک لیست از “مدرن روز الیگارشی” مخالفت با نامزدی خود را.

“من فکر می کنم او همیشه بر روی من نگاه کرد چرا که او در یک خیال باف محله بروکلین” Blankfein ضرب گلوله کشته است.

در حالی که Blankfein متولد شد و در برانکس او در لیندن پروژه های مسکن در شرق نیویورک است. ساندرز بزرگ شده در محله طبقه متوسط Midwood.

در ماه فوریه Blankfein گرفت موضوع را با سناتور تماس او را بیش از سهام buybacks که او ادعا کرد غنی سازی سرمایه گذاران در کارکنان هزینه.

Blankfein نیز sparred با ایالت ماساچوست الیزابت وارن که مانند ساندرز می خواهد برای تحمیل یک مالیات بر ثروت در ثروتمندترین آمریکایی ها.

پس از وارن trolled Blankfein و دیگر کسب و کار bigwigs در نوامبر آگهی مبارزات انتخاباتی او پیشنهاد کرد که “قبیله گرایی است که فقط در DNA” — اشاره آشکار به سناتور ادعای میراث بومیان آمریکا.

Blankfein داده نشده است پول به هر نامزد ریاست جمهوری این چرخه انتخابات با توجه به مالی مبارزات انتخاباتی ، او اخیرا اهدا $5,600 در ماه سپتامبر به یک عمل سیاسی کمیته برای ما نوشته. گرگوری Meeks نیویورک از حزب دموکرات که منجر Queens County حزب دموکراتیک سوابق نشان می دهد.

چند جمهوری خواهان نیز دریافت کمپین نقدی از Blankfein پس از 2015 از جمله سنسور. راب پورتمن, ریچارد شلبی و روی بلانت و سابق بهداشت ، Bob Corker سوابق نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>