Ex-Google مهندس آنتونی Levandowski پنجه نرم می کند گناه به سرقت اسرار برای بارگذاری

یک مهندس سابق گوگل متهم به سرقت اسرار تجاری برای بارگذاری موافقت کرده است که به اعتراف به گناه به کشیدن اسناد حساس از پیر با کارفرما قبل از پیوستن به سوار-تگرگ های غول پیکر.

آنتونی Levandowski در زمان تقاضای معامله در بورس برای سان فرانسیسکو دادستان فدرال توصیه حکم زندان از بیش از 30 ماه به پایان آوردن یکی از مهمترین مشخصات بالا شرکت های بزرگ اختلافات در دره سیلیکون.

“ما امیدواریم که این درخواست اجازه خواهد داد که او را به حرکت در زندگی خود را و تمرکز انرژی خود را در جایی که آنها مهم ترین” در حال توسعه فن آوری های جدید خود را وکیل مایل Ehrlich در بیانیه ای گفت:.

تقاضای برخورد می آید دو هفته پس از Levandowski بود دستور داد به پرداخت $179 میلیون دلار خسارت به کارفرمای سابق خود — یک مجازات است که منجر به او را بلافاصله تشکیل پرونده برای ورشکستگی.

ستاره گفته مهندس دریافت 14,000 Waymo اسناد در دسامبر 2015 به عنوان او در مورد به ترک شغل خود را پس از آب پز آن-Uber مدیر عامل شرکت تراویس Kalanick.

پس از خروج Waymo, Levandowski تشکیل مستقل شرکت حمل و نقل به نام اتو بود که بی درنگ به دست آورد بارگذاری.

Uber و Waymo در نهایت حل و فصل اختلاف به لحن $245 میلیون اما Levandowski متهم شد توسط سان فرانسیسکو دادستان فدرال در ماه اوت با غارت بالا-فایل های مخفی.

Levandowski مواجه شد 33 فقره با یک جمله حداکثر 10 سال هر کدام اما التماس کرد گناه را به فقط یکی که او را متهم کرد از دانلود به روی کامپیوتر شخصی خود یک فایل است که ویژگی های ردیابی اهداف برای گوگل self-driving پروژه.

“من از دریافت این فایل ها به قصد استفاده از آنها را برای خود من نفع شخصی و من درک می کنم که من نه مجاز به فایل ها برای این منظور” Levandowski گفت: در دادگاه مقالات.

Levandowski نیز موافقت به پرداخت حدود $756,500 در جبران برای پوشش هزینه های الفبا با مته سوراخ کردن کمک به دولت را بررسی و با توجه به مدارک دادگاه.

یک حکم شنیدن نشده است برنامه ریزی شده است.

با پست سیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de