سابق سبز کلاه بره که به وسیلهی Carlos Ghosn فرار از ژاپن داوطلب خدمت سربازی پسر خود را برای کمک به برنامه ریزی جست و خیز ژاپنی, دادستان گفت: آنها با صدور سه حکم بازداشت در مورد.

سه نفر به دنبال مقامات ژاپنی شامل Michael Taylor سابق آمریکا سرباز نیروهای ویژه و پسرش پیتر تیلور که ملاقات با مدیر عامل نیسان در توکیو چندین بار در سال گذشته به طرح گریز, مقامات گفت.

جوان تیلور “نقش مهمی در فرار” معاون دادستان Takahiro سایتو گفت: در یک کنفرانس خبری با توجه به نیویورک تایمز.

دادستان ها می گویند پیتر تیلور دست Ghosn کلید توکیو هتل در آخرین دیدار خود را در دسامبر. 28 — روز قبل از 65 سال فراری آغاز سفر خود به بیروت وال استریت ژورنال گزارش شده است.

Ghosn گفته رفت و به یک هتل در این شهر روز بعد اجازه دهید خود را به یک اتاق جوان تیلور تا به حال محفوظ است و تغییر لباس های خود را قبل از ساخت راه خود را به اوزاکا که در آن او به پرواز در خارج از کشور با توجه به این مقاله است.

مقامات همچنین می خواهم به دستگیری جورج-آنتوان Zayek که همراه با مایکل تیلور بود و بنا به گزارش ها در جت خصوصی است که تقبل قایق از آب عبور Ghosn از اوزاکا. گزارش باید گفت Ghosn سوار جت پر در داخل یک جعبه سیاه مورد استفاده برای حمل دنده های صوتی.

هر سه مرد در حال فکر به شهروندان ایالات متحده شده اند و کمپینگ در خاورمیانه پس از Ghosn فرار به بیروت بار گزارش شده است.

دادستان نیز با صدور حکم بازداشت برای Ghosn خود را که قلم به قید وثیقه در حالی که در انتظار محاکمه در مالی-جرم اتهامات عنوان شده علیه. سابق خودکار honcho اتهامات را رد کرده است و گفت که او فرار کرد “آزار و اذیت.”

مایکل تیلور رئیس سابق آمریکا امنیت بین المللی Corp. شناخته شده است برای کمک به نیویورک تایمز دریافت روزنامه نگار دیوید Rohde از اسارت طالبان در سال 2009. اما او همچنین صرف زمان در پشت میله های زندان پس از شفاعت گناه به تقلب سیم به اتهام پرداخت رشوه برای $54 میلیون نفر در وزارت دفاع قرارداد.

دادستان همچنین به تازگی جستجو دفتر وکیل سابق برای Ghosn. دو نفر از وکلای پیشرو در ژاپن ترک مورد او در اوایل این ماه.

لبنان و ژاپن — که یک معاهده استرداد — کمی بیش از یک ماه برای تصمیم گیری که آیا Ghosn باید برای بازگشت به ژاپن و یا در صورت آزمایشی در لبنان گزارش رویترز هفته گذشته است. Ghosn وکلا می خواهید این مورد به ادامه در لبنان که در آن Ghosn دارای روابط خانوادگی.

مقامات ژاپنی همچنین با صدور حکم بازداشت برای Ghosn را مد همسر کارول گفته او perjured خودش زمانی که او در مورد مصاحبه شوهرش جرائم. کارول Ghosn بعدها به نام اتهام “یک بیت از یک شوخی است.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de