Ex-MLB ستاره جیم ادموندز به بیمارستان رفت برای coronavirus آزمون

سابق همه ستاره outfielder جیم ادموندز اعلام کرد در Instagram صفحه ای که او را به بیمارستان رفت به آزمایش می شود برای coronavirus پس از نمایش برخی از علائم.

49 ساله ادموندز با ارسال تصویری به روز رسانی شنبه شب در Instagram داستان گفت که او در بازگشت به خانه پس از آزمایش مثبت برای ذات الریه برای اولین بار در زندگی اش بود اما منتظر نتایج آزمایشات برای coronavirus.

“من فقط در تلاش برای استراحت و بهتر” ادموندز گفت که او می خواهم ارائه به روز رسانی در زمانی که او شنیده ام از پزشکان.

در اوایل روز شنبه, ادموندز ارسال شده یک عکس از خودش را در یک اتاق بیمارستان با یک ماسک پوشش بینی و دهان خود را.

“برگزار شد به عنوان طولانی به عنوان من می توانم” او نوشت در پست. “من فکر کردم من به اندازه کافی دشوار بود برای دریافت از طریق. این ویروس هیچ شوخی است. #gethealthy.”

او گفت که او احساس “سوپر بیمار” و افزود که او “با در نظر گرفتن هر گونه شانس از آنجا که آن را بسیار سخت برای دریافت تست شده توسط قوانین CDC.”

ادموندز 17 بازی فصل به فصل در این رشته بیشتر با لس آنجلس فرشتگان و سنت لوئیس کاردینالز. او برنده هشت جایزه دستکش طلا به پایان رسید و با یک .284 حرفه ای طور متوسط پنبه حلاجی شده با 393 صفحه اصلی اجرا می شود و 1,199 RBIs. ادموندز نیز کمک کاردینالز برنده سری جهانی در سال 2006. او همچنین برای San Diego Padres شیکاگو توله Milwaukee Brewers و Cincinnati Reds در اواخر کار خود را قبل از بازنشستگی در سال 2011.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>