سابق NYPD کمیسر برنی Kerik می گوید که او حیرت زده کرد رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام او هفته گذشته به او می گویند او داده او را کامل کرد.

“این بسیار تعجب آور” Kerik گفت: جان Catsimatidis در طی مصاحبه ای که پخش یکشنبه در “گربه میزگرد” در AM 970.

او گفت که او یک تماس بر روی تلفن همراه خود را مدت کوتاهی قبل از ظهر سه شنبه گذشته.

“برخی از مرد جوان گفت: ‘از آن است که کاخ سفید است. آماده به کار برای رئیس جمهور ایالات متحده است.’ رئیس جمهور در,” Kerik گفت.

“ما مشترک با سلام. و در آن نقطه او به من گفت: ‘ما در حال صحبت کردن من امضای خود را کامل عفو ریاست جمهوری. این را حذف رکورد خود را به طور کامل. و شما می تواند حرکت کند در واقع خود را با زندگی به عنوان یک انسان آزاد است.'”

Kerik, 64 — که در خدمت سه سال از چهار سال حبس پس از شفاعت گناه در ماه نوامبر 2009 به دروغ به کاخ سفید و تقلب مالیاتی — تا به حال مشکل بازشماری کامل گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل “من کاملا احساسی است.”

“من از او تشکر فراوان. و سپس ما گذاشت,” Kerik گفت: در رادیو نشان می دهد.

“و من اساسا نشسته وجود دارد برای پنج دقیقه به دنبال در تلفن های فکر” این به چه معنی است ؟ چه کار کنم ؟ با چه کسی تماس بگیرم?’ من اول تماس بود به دختر من که در دانشگاه ایالتی میشیگان.”

“این یک روز خوب برای من!” او اضافه شده است.

Kerik بود در میان 11 نفر که با دریافت رضایت یا جملات خود را تبدیل رییس جمهور است.

همچنین عفو شدند سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich, سرمایه مایکل Milken و یک بار صاحب San Francisco 49ers ادی DeBartolo جونیور

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de