سابق NYPD پلیس بالا James o’neill به کروناویروس منابع نقطه فرد

شهر جدید کروناویروس مشاور ارشد آمار زمین در حال اجرا روز شنبه گفت که اولین ماموریت خود را از شهردار شدن بحرانی منابع به بیمارستان که به آنها نیاز دارید بیشتر.

“[شهردار de Blasio] گفت: “گوش […] من شما نیاز به مطمئن شوید که به توجه به زنجیره تامین است. من نیاز به شما را به مطمئن شوید که ما در حال گرفتن – اول از همه که ما در حال گرفتن تجهیزات و است که منابع به درستی” سابق NYPD کمیسر جیمز اونیل گفت: در MSNBC را “صبح جو.”

“N95 ماسک جراحی, ماسک, لباس های, پنکه, عینک ایمنی, ماسک صورت و زمانی که آن را نشانی از آمدن به شهر است که این توزیع به بیمارستان که به آن نیاز است.'”

همراه با یک “تیم بزرگ” متشکل از سابق و همکاران او می تواند هماهنگی با دولت و دولت فدرال به اطمینان حاصل شود که بیمارستان های شهرستان باید یک جریان مستمر از دسترسی به این منابع در حالی که هماهنگی با بخش خصوصی گفت: اونیل خواهد شد که دیدار با مسئولان شهرستان در دفتر مدیریت اضطراری بعد در روز.

“بزرگترین چالش هایی است که رفتن به منابع در حال حاضر,” او گفت: بعد از آن در امروز نشان می دهد. یکی از فرماندار کومو بالا شکایت شده است که ایالات و شهرستانها در حال outbidding یکدیگر در منابع است.

“من مسئولیت هدف من این است که مطمئن شوید که ما به عنوان منبع [تجهیزات] آن فرستاده می شود به بیمارستان ها که نیاز به آن بیشتر است.”

اونیل بود بالا شهر پلیس به مدت سه سال از سپتامبر 2016 تا 2019 زمانی که او پا به پایین برای کار در ویزا. او به شهر بازگشت و رسیده به شهردار, بیل د Blasio به قرض دادن یک دست در مبارزه با کروناویروس, او گفت:.

“نیویورک باید با اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به حرکت رو به جلو ما در حال رفتن را از طریق این و ما در حال رفتن به بیرون آمدن از طرف دیگر و افتخار از آنچه ما انجام داده ایم” اونیل اضافه شده است.

“این کشور این دولت است و این شهرستان است که در آینده با هم. ما در حال رفتن را از طریق این زمانی که ما آمده ایم از طرف دیگر و ما در حال رفتن به آن افتخار کنیم که ما بهترین های ما برای نجات به عنوان بسیاری از زندگی به عنوان امکان پذیر است.”

گزارش های اضافی توسط کریگ مک کارتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>