سابق NYPD حمل و نقل رئیس جو فاکس نشان می دهد او تا به حال coronavirus

یک بازنشسته NYPD honcho که قرارداد — ضرب و شتم — coronavirus وقایع “استرس و انزوای” بیماری آنلاین به “آسایش” به دیگران مبارزه با اشکال.

“همانطور که ما در قرعه کشی از یکدیگر و خود ما و انسانیت ما قطعا از این طریق و به نوعی حتی اگر این بسیار دردناک است ما بهتر خواهد بود چرا که از آن” سابق NYPD حمل و نقل رئیس جو فاکس نوشت: در یک پست در وب سایت خود را با عنوان “تأملاتی در طول COVID-19 عطف”.

37-سال-کهنه کار NYPD قرارداد این بیماری در اوایل ماه مارس.

“یک دقیقه من خوب بود و لحظه به لحظه در کنار من می دانستم که من تا به حال تب” او به یاد می آورد.

اما او خوش شانس بود, او گفت:, چرا که او نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

“برخی از روزها کمی بدتر از دیگران است, اما به طور کلی تجربه من بود و خیلی بهتر از آنچه که بسیاری از دیگران خرید و فروش شده اند.”

حفظ ارتباط با دوستان و خانواده در حالی که در انزوا حیاتی است, او گفت:.

“این مهم است و حتی مفید برای هر یک از ما به رسمیت شناختن چقدر بد تاثیر این می تواند در ما احساسی و روحی و جسمی” روباه نوشت.

“همانطور که ما در قرعه کشی از یکدیگر و خود ما و انسانیت ما قطعا از این طریق و به نوعی حتی اگر این بسیار دردناک است ما بهتر خواهد بود به دلیل آن است.”

او احساس “بسیار خوش شانس” برای بازیابی از اشکال” روباه گفت: پست شنبه.

“من علامت-رایگان به مدت هفت روز در حال حاضر. من احساس می کنم خیلی خوش شانس است چون اگر چه این 14 روز وقتی که من بیمار بود و هیچ شوخی بود بسیاری از مردم آن را بسیار بدتر” روباه گفت.

“سرفه که خیلی بد اما من مجبور به رفتن به بیمارستان,” او اضافه شده است.

روباه که شروع کار خود را به عنوان یک افسر گشت در بروکلین 70 حوزه در زمان فرفره جدید در سال 2018 با یک شرکت بیمه با هدف حفاظت از همکار اولین پاسخ دهندگان. او همچنین یک سخنران عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im