Ex-سنت جان ستاره موریس Harkless در نهایت می شود نیکز شانس

موریس Harkless شد پیش نویس از سنت جان توسط 76ers. او سه فصل در اورلاندو چهار در پورتلند و سپس معامله شد به کلیپرز در ماه جولای.

حتی پس از سالها دور از خانه, ملکه مادری همیشه اعتقاد او این فرصت را به نمایندگی شهرستان خود را.

“ما همیشه در مورد آن صحبت کردیم. این بود که همیشه در پایان بازی گفت:” مقابله آبی Harkless’ دیرین خانواده مشاور سابق جوانان مربی. “حتی اگر شما در حال بازی برای هر شهرستان شما در حال بازی برای شما می دانم که شما همیشه رویای آمدن یک روز و بازی برای نیکس است.

“آن را حتی مانند یک رویا به حقیقت می پیوندند. آن را بیشتر شبیه به سرنوشت مانند آن بود که همیشه تو اتفاق می افتد.”

به عنوان بخشی از بسته بندی به دست آورد برای مارکوس موریس Harkless می توانید شانس خود را برای تماس با باغ میدان مدیسون صفحه اصلی برای اولین بار از او در سمت چپ سنت جان در سال 2012 پس او دانشجوی سال اول فصل است. آبی صحبت با Harkless پس از معامله رله هیجان خود را.

“او یک میلیون نفر در اینجا است که می خواهید برای دیدن او بازی در” آبی گفت.

در حال رشد در بافت خانواده در جنوب جامائیکا با یک مادر تنها روزا که مشغول به کار دو شغل Harkless نمی, شروع بازی بسکتبال, تا زمانی که او در حدود 13 اما به سرعت توسعه خود را بازی در آزادی پارک کردن 172nd خیابان. Harkless بود نیکز فن که هم عاشق کوبه برایانت و او به تازگی تغییر شماره خود را از 8 تا 11 با کلیپرز.

more harkless knicks st johns ncaa
موریس Harkless درایوهای به سبد خرید برای سنت جان در طول یک بازی در سال 2012.بایرون اسمیت

Harkless رفت و به جنگل هیلز دبیرستان تا ارشد خود را در سال زمانی که او با انتقال به جنوب کنت (Conn.) مدرسه. به عنوان محور استیو Lavin بهترین جذب کلاس 6-پا-9 رو به جلو شد بزرگ شرق Rookie سال و نادر یک و انجام سنت جان ستاره, برنامه تنها بازیکن پس از عمر کوک در سال 2001 به ترک زود هنگام برای NBA پیش نویس است.

Harkless گرفته شد 15 به طور کلی توسط 76ers در سال 2012 پیش نویس و سپس معامله کمتر از دو ماه بعد از آن در فیلمهای چند تیم مقابله. Harkless آغاز شده 59 بازی به عنوان یک تازه کار با سحر و جادو, اما دیدم, زمان بازی کاهش هر یک از دو فصل است. او معامله به تریل بلیزرز در سال 2015 فرود آمد و چهار سال در $40 میلیون معامله یک سال بعد و پس از آن ارسال شده حرفه ای-بالا 10 امتیاز و 4.4 پرتاب ریباند.

ارائه یک همه کاره دفاعی حضور Harkless بود استارت در پورتلند چهار مستقیم postseason سفر بود اما در حمل چهار تیم برای مقابله با کلیپرز در ماه جولای. وجود 26 ساله آغاز 38 از 50 بازی به طور متوسط 5.5 امتیاز و چهار ریباند و یک سرقت در حالی که تیراندازی 51 درصد از زمینه و 37 درصد 3-اشاره گر.

با وجود خروج یکی از این لیگ بهترین تیم آبی گفت: Harkless است که به دنبال به جلو به چالش تبدیل در سراسر دوران کودکی خود را در تیم است.

“او می خواهد به بخشی از آن و کمک به آنها برای قرار دادن چیزی با هم” آبی گفت. “او در مورد برنده شدن. او در مورد خودش. که نقش بسیاری از مردم نمی خواهید به بازی. هر کس نمی تواند Kawhi Leonard و پل جورج. شما باید مناسب. او به ارمغان می آورد یک نگرش است. او نقش سخت و او انتظار دارد را به نفع خود.”

اطراف در نیویورک نخواهد بود که همه آشنا.

Harkless تحت اقدام نیکز جمهور اسکات پری در اورلاندو جایی که او به هم تیمی با دوست نزدیک و در حال حاضر همکار خرت Elfrid Payton. Harkless همچنین سهام یک عامل لایحه دافی با RJ بارت.

هر چند Harkless خواهد شد یک عامل آزاد در پایان فصل آبی و معتقد است که او نمی خواهید به ترک خانه دوباره.

“این یک استماع” آبی گفت. “او جاوا بهره برداری کامل از آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de