برادر سابق پیتسبورگ Steeler Antwaan Randle ال تسلیم به پلیس در طول تعطیلات آخر هفته در ارتباط با این تیراندازی به مرگ دو زن در ویسکانسین, مقامات گفت.

مارکوس Randle ال, 33—, که همچنین فوتبال در دانشگاه ویسکانسین — تبدیل خود را به پلیس شیکاگو شنبه و چهره دو فقره درجه اول قتل عمد, مقامات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

عبور رانندگان در بر داشت Seairaha وینچستر 30 و بریتنی McAdory, 27 رنج از چندین زخم گلوله در جنوب ویسکانسین, شهرستان رکین در فوریه. 10. آنها با عجله به بیمارستان که در آن آنها مرده.

محققان بر این باورند Randle ال به سرقت برده زنان SUV پس از تیراندازی و رویگردانی از آن همراه من-294 نزدیکی عدالت ایلینوی — در حدود 30 مایلی شمال غربی شهر زادگاه خود در Homewood, ایلینوی, ایالات رکین روزنامه گزارش شده است.

تصویری از اوایل صبح که در یک TA بیان ایستگاه گاز را نشان می دهد دو قربانیان ترک در SUV رکین سرهنگ چارلز Aagaard خبرنگاران در یک کنفرانس خبری. این تحقیقات نشان داد که Randle ال در منطقه بود و در زمان برنامه ریزی شده برای دیدار با آنها با توجه به Aagaard.

پلیس گفته اند که Randle ال و آن دو با یکدیگر می دانستند اما به جزئیات بیشتر در این روزنامه گزارش داد.

هر چند او خود را در Randle ال است و نه اعتراف به قتل با توجه به گزارش.

Seairaha Winchester and Brittany Mcadory
Seairaha وینچستر و بریتنی McAdoryFacebook

او را مسترد به ویسکانسین به عنوان مقامات کار برای تعیین یک انگیزه برای قتل.

“از آنجا که آن را در حال انجام داریم یک چارچوب خوبی برای که و ما می خواهم برای ادامه بررسی است که برای تعیین آنچه که” Aagaard گفت: با توجه به WKOW.

Randle ال ایفا گیرنده گسترده ای برای Wisconsin Badgers از سال 2004 تا 2007. او گران برای باتری در سال 2005 پس از بحث با یک زن در محوطه دانشگاه و بعدا دوباره آن سال برای مشت زدن یک هم تیمی WMTV گزارش شده است. او محکوم به 18 ماه از مشروط شدن و دستور به تکمیل مدیریت خشم ،

در آن زمان از دو قتل Randle ال بود در آزادی مشروط پس از خدمت زمان برای 2014 حادثه که در آن او ربوده شده دختر خود را در اسلحه با توجه به ایستگاه.

Antwaan Randle ال صرف نه سال با NFL, از جمله به عنوان یک ستاره گیرنده برای Pittsburgh Steelers. او در حال حاضر عضو کادر مربیگری برای Tampa Bay Buccaneers.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de