Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن از حذف سلول انفرادی

خوار وکیل مایکل کوهن به طور خلاصه قرار داده شده در — و سپس — از سلول انفرادی در یک ایالت فدرال زندان جایی که او در حال سپری کردن زمان برای نقض مالی مبارزات انتخاباتی قوانین پس از درگیری با یکی دیگر از زندانی بیش از تلفن استفاده منابع گفت.

کوهن و 53 منتقل شد در روز چهارشنبه به ویژه واحد مسکن در Otisville زندان فدرال به نظم شهادت” ،

اما یک منبع نزدیک به رئیس جمهور تهمت سابق شخصی وکیل در این مورد گفت: او در حال حاضر فنر از آنچه زندانیان در تماس با “تپه” — سلول انفرادی.

“FYI مایکل از انفرادی” این منبع گفت: پست.

یک منبع که قبلا گفته پست که کوهن می شو سلول که “به طور معمول طول می کشد برای 30 روز.”

کوهن خانواده و وکلا و شکایت آنها تا به حال نشده است و اطلاع از آنچه در جریان است با او.

“نه مایکل خانواده و نه خود را وکیل هر گونه اطلاعات در مورد محل نگهداری او در Otisville. با وجود تلاش های متعدد برای صحبت با او از طریق تلفن Otisville بازگشته است هر گونه درخواست و یا خانواده او و یا وکیل برای تماس تلفنی” سخنگوی کوهن گفت.

یکی از منابع گفت: کوهن قرار داده شد در انفرادی پس از دیگری اهل بیت و شکایت خود را در مورد استفاده از اینترنت.

“این است که درک من این است که کلامی اختلاف بر سر استفاده از تلفن باعث موقت دادن به عوعو در انتظار بررسی. من اما می دانم که باعث درگیری و یا اگر این اقدام صورت گرفته بود در واقع/نظارتی مناسب” کوهن ” وکیل راجر آدلر گفت: در ایمیلی به رویترز.

کوهن که یک بار گفت که “یک گلوله” برای مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم به سه سال زندان در سال 2018 برای کارگردانی hush پرداخت به پورنوگرافی ستاره فیلم Stormy Daniels and Playboy, مدل, Karen McDougal, که ادعا کرد که آنها تا به حال امور با مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور را رد کرده است داشتن برخورد.

در ماه مارس کوهن استدلال کرد که او باید از زندان آزاد شد در اوایل به دلیل شیوع کروناویروس و خطر ابتلا COVID-19.

اما ما است. منطقه قاضی ویلیام Pauley در منهتن رد این درخواست در یک داغدار سفارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>