او را به خوردن میوه ممنوع.

سابق UPS کارمند در منهتن با معلولیت شدید است تحت پیگرد بسته خدمات به صورت او شلیک بیش از خوردن یک گلابی — این ادعا که تنها در تلاش برای خلاص شدن از او را به دلیل شرایط سلامت یک طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال منهتن مدعی.

ویلیام کورتز که شروع به کار در یو پی اس باتری پارک محل در سال 2004 ادعا می کند آن را “UPS سیاست و عمل” برای کارکنان برای به اشتراک گذاشتن انقضای شدنی حمل از طریق خدمات خود را برای جلوگیری از پرتاب کردن “کاملا مواد غذایی و خوراکی” طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

کورتز سرپرستان اطلاع او از سیاست زمانی که او شروع به کار وجود دارد و به او گفت پیش بینی احتیاطی تنها بود و غذا نمی تواند خارج از ساختمان یا خانه باید آن را می برد در داخل, اتاق کار, کت و شلوار متحده است.

در دسامبر. 2017, منشی دفتر قرار دادن یک جعبه گلابی است که مجموعه ای به رفتن به زباله و ارائه آنها را به کورتز و حداقل پنج تن از کارکنان دیگر که همه به آسانی scarfed تا رایگان رفتار این دعوی متحده است.

مدتی است که در ماه کورتز سوال شد بیش از این اسنک های میوه ای با از دست دادن-پیشگیری از کارکنان و هنگامی که او توضیح داد که او و دیگران خوردند گلابی “مطابق سیاست” راضی بودند و پاسخ او و فرستاده او را در راه او طرح دعوی در دادگاه مدعی.

اما پس ژانویه کورتز نارسایی احتقانی قلب و دیگر مسائل در زمان به نوبه خود برای بدتر و او به پایان رسید تا در ناتوانی برای بیش از یک سال تا زمانی که خود را دکتر پاک او را به بازگشت به کار در کار اقامت در مارس 2019 با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

UPS و منابع انسانی گفت: کورتز به دفتر آمده به بحث در مورد خود دکتر-توصیه می شود تسهیلات که شامل اجتناب از رانندگی, غیر-میز کار و بلند کردن اجسام بیش از 25 پوند کت و شلوار متحده است.

آنها راه اندازی یک جلسه برای 4 مارس 2019 به بحث در مورد امکانات رفاهی — اما به جای یو پی اس از کار اخراج کورتز در این جلسه و ادعا کرد به دلیل گلابی او خوردند در دسامبر 2017, طرح دعوی در دادگاه متحده است.

یو پی اس ادعا کرد وعده شگفت انگیزی بر روی میوه ممنوعه در نظر گرفته شد سرقت شد و دلیل خود را برای فسخ اما نمی آتش سوزی پنج نفر دیگر کارکنان که خوردن گلابی که بعد از طرح دعوی در دادگاه متحده است.

کورتز به دنبال نامعلومی خسارت.

یک یو پی اس سخنگوی شرکت “نقد و بررسی مورد بررسی وضعیت و پاسخ درآمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im