آدم نویمان جانشین سعی کردم به فشار با نوک انگشت سوراخ در خوار سابق WeWork مدیر عامل چشم ظاهر طلایی چتر نجات در روز دوشنبه.

نویمان — که در اواخر سال گذشته موافقت کرد به راه رفتن به دور از شرکت او در بر داشت در ازای $1.7 میلیارد — نیازی به پول به عنوان او ممکن است به نظر می رسد WeWork اجرایی رئیس Marcelo Claure گفت CNBC. “می گویند که او راه می رفت دور با بیش از یک میلیارد دلار است که کاملا نادرست” Claure گفت: این بسته پرداخت که مورد انتقاد قرار گرفته توسط رتبه-و-فایل کارکنان از تلاش دفتر شرکت اجاره.

Claure گفت که نویمان “حق مشارکت” در مناقصه همراه با دیگر WeWork سهامداران و تنها دریافت پول به عنوان آنجا که سهام او تصمیم می گیرد برای فروش.

“او زیادی سهامدار شرکت او بنیانگذار و ما به عنوان انجام یک مناقصه برای خرید سهام از سهامداران دیگر او را برای رفتن به فرصت همان گونه دیگر سهامداران” Claure گفت.

“ما هیچ ایده چقدر او قصد دارد برای فروش,” او اضافه شده است. “همین دلیل است که مردم گمان چقدر او می تواند به طور بالقوه راه دور با اما آدم نمی رفت با یک میلیارد دلار است.”

در اکتبر WeWork بزرگترین سرمایه گذار سافت — که Claure است اجرایی — ایران موافقت کرده تا به چنگال بیش از 1 میلیارد دلار برای خرید نویمان سهام و همچنین به عنوان یک $185 میلیون دلار “هزینه مشاوره” با توجه به وال استریت ژورنال. نویمان نیز صف برای دریافت 500 میلیون دلار خط اعتباری از SoftBank به پرداخت وام به جی پی مورگان چیس.

نویمان با دریافت این بسته پس از torpedoing شرکت IPO با ساخت عناوین به اتهام خود در برخورد با رفتار نامنظم و استفاده از مواد مخدر از جمله یک گزارش اطلس جت خصوصی سفر پس از آن که خدمه داشت “قابل ملاحظه تکه” از ماری جوانا در یک جعبه غلات در هیئت مدیره.

WeWork را ارزیابی سرعت سقوط به کمتر از 8 میلیارد دلار از $46 میلیارد دلار در طول دو ماه.

در پاسخ به گزارش از 1.7 میلیارد خروج بسته WeWork کارکنان در نامه ای decrying “فریب محرومیت و خودخواهی بازی کردن در این شرکت بالاترین سطح است.” کارکنان بودند که پیش بینی اخراج خواسته برای “منصفانه و معقول جدایی نظر” از فضای اداری شرکت لیزینگ.

“ما نمی خواهیم برای این سطح از پیوند” آنها نوشت. “ما نه آدم Neumanns از این جهان ما یک نیروی کار متنوع با اجاره به پرداخت خانوارها برای حمایت از کودکان و به منظور بالا بردن.”

WeWork در ماه نوامبر اعلام کرد که این امر می تواند تخمگذار کردن 2,400 کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی