سابق یانکی و ملاقات Al فرمانده چالش برای MLB در کوتاه فصل

اگر وجود دارد یک فصل بیس بال, Al Leiter می بیند فرصت برای کسانی که در حال اجرا بازی به پیاده سازی ایده های جدید.

آیا که شامل گسترش حذفی ساختار یک فصل به طور منظم است که امتداد از طریق اکتبر و جهان سری بازی در خنثی سایت سابق پارچ — در حال حاضر یک MLB Network تحلیلگر و مشاور ویژه برای متس — پذیرای این ایده از یک پتانسیل های نجومی خدمت به عنوان یک آزمایشگاه بزرگ.

“من فکر می کنم این یک فرصت برای مرکزی بیس بال به آمده تا با برخی از واقعا خلاق مسائل است که پذیرفته می شود — حتی توسط گارد قدیمی از افرادی که نمی خواهید تغییر دهید — به دلیل شرایط” فرمانده گفت: پست. “این یک وضعیت منحصر به فرد است و ما نیاز به آوردن طرفداران بازگشت. بیایید اینجا خلاق باشد.”

اما بسیاری از این امکانات بستگی به زمانی از بیس بال از سرگیری پس از یک تعطیلی سه هفته پیش به دلیل COVID-19 شیوع. در بهترین سناریو بهار آموزش خواهد رزومه در برخی از نقطه در ماه مه با روز باز اتفاق می افتد شاید اوایل ماه ژوئن است.

تیم در ابتدا خود را نگه داشته بهار مجتمع آموزش باز برای تمرینات اما در آخرین 1 ½ هفته فرستاده بازیکنان خانه به انتظار دستورالعمل های بیشتر به عنوان اجتماعی فاصله تشویق است.

شده اند وجود دارد پیشنهادات که بازیکنان به خصوص کوزه خواهد نیاز به سه هفته از اضافی بهار آموزش به آماده شدن برای یک فصل, اما, Leiter, پیشنهاد, آن می تواند یک پنجره کوچک.

“من فکر می کنم چون بچه ها آنقدر مسئول و بنابراین regimented با روال و روند که فقط به این دلیل آنها در پورت سنت لوسی یا تمپا آنها هنوز هم در کار خود” فرمانده گفت. “شاید آن را تنها دو هفته از بهار آموزش. ‘هی بیا پایین اینجا, ما در حال رفتن به بازی بسیاری از بازی ها اگر هر یک می توانید آن را با هم چند طرف روز.’

“شما احتمالا رفتن به گسترش فهرست اسامی به خصوص با کوزه. آمده اند شروع به سه نوبت و اجازه دهید که هنجار در املاک بزرگ-بازی لیگ برای یک زن و شوهر از رفتن افزودنیها. که خود را بزرگترین نگرانی این است که مطمئن شوید که برخی از شخص نمی کردن و پرتاب 100 رزین در اولین تفرج.”

بازیکنان انگیزه برای کوتاه بهار آموزش خواهد بود برای شروع به دریافت حقوق طبیعی. به عنوان آن می ایستد 40-مرد فهرستی از بازیکنان در طول بازی در حال تقسیم $170 میلیون شده است که پیشرفته به آنها توسط صاحبان.

“اگر من بازی در حال حاضر آن را به یک ماده از گرفتن تیم برای شروع بازی دوباره به طوری که همه ما می توانید شروع به پرداخت شدن” فرمانده گفت. “آیا من می خواهم به نشستن در پورت سنت لوسی برای چند هفته ؟ هیچ. بیایید رفتن. شاید آنها حتی نمی باید برای رفتن به پایین وجود دارد, فقط برای شما-لیگ ورزشگاه. فراموش intrasquad بازی و برویم.”

فرمانده ناامیدی در مورد بیس بال را خاموش فراتر از سطح لیگ. سابق پارچ پسر جک یک standout در Vanderbilt و فرمانده امیدوار بود به صرف مقدار زیادی از بهار او را به تماشای زمین برای دفاع از کالج های دنیا سری قهرمانان.

“هنگامی که شما واقعا پوست آن را با لایه هایی از ناامیدی از آن واقعا است تقریبا بی پایان با توجه به چگونه یک نهاد تاثیر می گذارد بنابراین لایه های بسیاری از گروه های از مردم و صنعت و اقتصاد از آن و لذت بردن و تحقق و همه از آن” فرمانده گفت: با اشاره به کوروناویروس. “این می رود, چند, لایه های متعدد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>