دوایت Gooden می دانستند.

Dr. K بدست مخفیگاه آنان که 29-انتخاب دور از سال 2003 پیش نویس توسط یانکی ها یک تازه کار 5-پا-8 baseman دوم از لانگ آیلند تا به حال یک راز استعداد. بنابراین در یکی از طولانی اتوبوس سواری در سراسر فلوریدا برای 2003 سواحل خلیج فارس لیگ یانکی ها برای آنها Gooden بود تبادل مربی او خواسته آدم انگری دریافت کردن و آواز خواندن.

18-year-old انگری موظف. او خواند Frank Sinatra — رفتن برای همیشه یا “نیویورک نیویورک” و یا “راه من است.” او تنها کسی است که خواهد سرگرم تیمی در اتوبوس. تایلر Clippard بازی گیتار خود را. برخی از دومینیکن بازیکنان در تیم ای.

“آن بود که اساسا نوع مانند” بت آمریکایی ” در minor league, اتوبوس,” انگری گفت.

اما هیچ یک از آنها واکنش او — که او باید ترک بیس بال و شروع به آواز خواندن.

“که من دوست دارم در آن زمان از آنجا که من در تلاش بود تا آن را برای لیگ های عمده ای” انگری گفت.

کمی بیش از یک سال بعد هر چند او در سمت چپ بیس بال و جعلی جدید رویا که هنوز هم او را در زیر چراغ های روشن از نیویورک است. این یک درگیر آواز اپرا. آن را شامل یک مسیر انحرافی را طی به تبدیل شدن به یک وکیل در طول راه — از این پس صدای او رفت از دست رفته — اما روز شنبه, انگری خود را حرفه ای اپرا اولین بازی در شهر نیویورک در تولید “Rigoletto.”

Adam Unger
سابق یانکی ها چشم انداز آدم انگریآدم انگری

“این یک گشت داستان برای من” انگری در حال حاضر 34 ساله گفت: پست در او بزرگ, پررونق, صدای هفته گذشته. “من نوع کوچکتر بازیکن تنها 5 فوت-8 و مهربان بود از آدم های فلک زده به حتی جزئی لیگ یا بیس بال حرفه ای, اما من آن را انجام داد. در حال حاضر من احساس می کنم همان چیزی که به انجام با opera.”

دنبال صدای

انگری شد و در حال حاضر آواز در سن 2. پدر او یک خواننده بنابراین او به دنبال کت و شلوار و او خواند در تولید “اوکلاهما” در مدرسه. اما در زمان او به دبیرستان در گردن جنوبی بیس بال در زمان بیش از زندگی خود را. او به دست آورده یک بورس تحصیلی برای بازی در ایالت فلوریدا ولی وقتی یانکی ها پیش نویس او را با 874th-کلی انتخاب در سال 2003 او قرار داده کالج در خود نگه دارد و برای امضا پینستریپس.

در 16 بازی بازی در rookie سواحل خلیج فارس لیگ که تابستان انگری رفت 2-برای-24 با چهار پیاده روی و سرقت. آینده بزرگ leaguers Clippard و فیل کک تن به تن برای آن تیم به عنوان آینده Browns کارفرمایی براندون Weeden.

پس از یک شروع کند در Yankees بهار آموزش در سال 2004 انگری فرود آمد با رشته کوه های راکی برای تمدید بهار که در آن او ضربه .270, او گفت:. آنها پیدا کردن خود را در مورد آواز خواندن بیش از حد و سابق یانکی دنی Neagle بود در میان کسانی که او را به نشان دادن لوله ها. اما به پایان رسید که تا آخرین طعم حرفه ای بیس بال گرفتن منتشر شد که موج جدیدی از رشته کوه های راکی پیش نویس میدارد وارد سازمان شد و او قادر به چفت در جاهای دیگر.

Unger
آدم انگری با پدر و مادر خود را پس از امضای خود یانکی ها قرارداد.پیتر والدن Sr.

بنابراین انگری شروع جدید رویای. او رفت و به ملکه کالج کردم و به اپرا در حالی که او وجود دارد — هر چند در یک نقطه و آموزش دیده بود و در آنچه او گفته بود اشتباه آواز دسته تنور بود که بیش از حد بالا برای او طبیعی باس-باریتون. انگری گفت: آن را خراب کرد تا صدای خود را در حالی که در نهایت او تصمیم گرفت برای رفتن به مدرسه حقوق — برای اولین بار در هوفسترا سپس در پن که در آن او فارغ التحصیل در سال 2015.

موضوع: آهنگ

انگری یک تابستان کاردانی موقعیت در پل وایس یک شرکت حقوقی در نیویورک که تبدیل به یک کار تمام وقت است. مانند هر جای دیگری او رفت و همکاران خود را متوجه او می تواند آواز بخواند. از آن ساخته شده به صورت کاملا تعجب زمانی که آنها به ارمغان آورد و مشتریان به کارائوکه.

در حالی که او در پل وایس, انگری شروع به خواندن دوباره در این سمت به عنوان صدای او بود در حال بازگشت به قدرت کامل است. او خواند با ویلیام هیکس که لوچیانو پاواروتی را پیانیست. که منجر به یک فرصت را به آواز خواندن نقش Schaunard در اپرا شرکت بروکلین تولید “La boheme.”

فقط حدود یک سال پیش هر چند انگری تصمیم گرفت او می خواست به اپرا یک شات واقعی.

“ورزشی که غریزه من تا به حال به نوع آن همان راه من با یانکی ها آن لگد در” انگری گفت.

ممکن است آخرین بازی انگری سنگ در نیویورک شعر Opera رقابت در کارنگی هال و موفق به کسب مقام دوم. او بدست به آواز خواندن با معروف تنور مانند نیل Shicoff. فرصت های بیشتر و بیشتر آمده اند راه خود را از جمله تولید او در این شنبه. او بخشی از بازیگران افزایش خوانندگان و نقش Monterone در “Rigoletto” در جعبه نیویورک تولید شده توسط ربکا Fay. جدید خود را به همکاران مراجعه به او به عنوان یانکی وکیل که در حال حاضر یک خواننده اپرا.

“Opera است که در واقع کاملا ورزشی به خواندن آن” انگری گفت. “آن را مانند هدف قرار دادن یک توپ 400 پا — همه چیز را باید هماهنگ واقعا خوب است. شما رو به استفاده از بدن خود را, شما رو به استفاده از همه چیز را برای ایجاد این صدا که رفتن به حمل بیش از یک ارکستر. پس از آن واقعا مانند ترکیب های ورزشی, مهارت و مهارت هنری در همان زمان. پس از آن واقعا مجذوب من به عنوان کسی که یک ورزشکار حرفه ای.”

خانه کوه در می رم

انگری امیدوار است این فقط آغاز است. او هرگز از آن ساخته شده از سواحل خلیج فارس لیگ به عنوان یک یانکی اما او می بیند که تجربه به عنوان یک فرصت برای یادگیری از شکست خود در حال حاضر که او در یکی دیگر از چالش ها در زمینه های مختلف.

جدید رویای شامل نیست خانه که اموزش ساخته شده است اما به جای خانه اپرای متروپولیتن.

‘به یانکی ها [سازمان] گرفتم چیزی” انگری گفت. “اما همچنین ساخت آن را به لیگ های بزرگ … شما در یادگیری درس از شکست. شما یاد بگیرند که چگونه به خواب. چگونه به فکر می کنم که رویا از زمان شما 5 سال به شما 20 سال و تحقق آن رویا. اما پس از آن چه اتفاقی می افتد زمانی که رویای گرفته شده است به دور از شما و یا انجام نمی? شما کجا رفت؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im