یک تلخی پیشنهاد بحث برانگیز به گسترش بروکلین صنعت شهر یک افزایش در روز دوشنبه هنگامی که قصبه جمهور اریک آدامز مشروط به تصویب بسیاری از طرح عناصر اصلی و سمت چپ برای باز کردن درب به تصویب بقیه.

صاحبان سایت کوشک سرمایه جیمز تاون و آنجلو Gordon & Co. می خواهید به تغییر صنعت شهرستان را منطقه بندی اجازه می دهد تا آنها را برای ساخت سه ساختمان ها و اضافه کردن فروشگاه های بزرگتر و امکانات دیگر. این rezoning را اضافه کنید 1.45 میلیون فوت مربع از مساحت قابل اجاره به سایت فعلی به 6 میلیون فوت مربع — حدود 25 درصد افزایش یافته است.

آدامز که یک صنعت شهرستان خودی نامیده می شوند “تا حد زیادی مطلوب” اعلام شد در حالی که این مجموعه را صاحبان عرق کردن آینده تصمیم برنامه ریزی شهرستان کمیسیون در مورد اینکه آیا به سبز-نور rezoning.

صنعت شهرستان شده است در یک رول بیشتر رسانه ها و تکنولوژی مستاجران گله به دوباره متولد اسکله مجتمع در سانست پارک. اما آن را نیز در آخرین محل برای دریافت snagged در اپل بزرگ ضد توسعه یا دام که به تازگی کشف و خنثی قصد دارد محیط را تغییر دادن Bushwick و اینوود و تهدید rezonings از مکان های خاص در برانکس و در هارلم.

35 هکتار 16-صنعت ساختمان شهرستان یک آیکون جدید Brooklyn اقتصاد — یک سایت تولیدی که رفت تیره پس از سقوط از دودکش سن و سال بود اما باز آفرینی معاصر استفاده می کند.

صاحبان باید تحت فشار قرار دادند یک rezoning برای بیش از دو سال است. اما این رویا هنوز در شک و تردید.

صنعت شهرستان تماس خود را یک “اکوسیستم نوآوری.” آن را در حال حاضر 85.6 درصد اجاره زیر دهه از اتلاف سرمایه و رها تحت صاحبان قبلی. مستاجران جدید شامل, MPB, یک بازار برای عکاسان و فیلمبرداران و لوکس روشنایی یک لا مبتنی بر ارائه فیلم تولید تجهیزات.

آن را به 500-عجیب و غریب شرکت های درگیر در تکنولوژی ساخت و تولید فیلم و تلویزیون تولید و کسب و کار خلاق. بزرگتر مستاجران شامل اصل, ارتباطات, استودیو انیمیشن باک رسانه ها و e-commerce photo studio Moda کار.

برخی از $450 میلیون نفر در بهبود زیرساخت ها توسط صاحبان کمک به سه برابر تعداد مشاغل در سایت توسط 8,500 از سال 2013. آنها می گویند که با اضافه کردن ساختمان های جدید را در بالا بردن کار تعداد به 20 ، 000.

آدامز آزمایشی تصویب بسیاری از rezoning طرح به دنبال خشن جلسه عمومی در ماه ژانویه که او تا به حال به تعطیل زمانی که فعالان محلی فریاد زد پایین بلندگو.

Rezoning دشمنان ترس است که با افزودن تراکم در صنعت شهرستان که منجر به ناخواسته محله “جابه جایی gentrification افزایش اجاره و unpreparedness برای تغییر آب و هوا” را به عنوان عضو شورای شهر کارلوس Menchaca نوشت به صنعت شهرستان مدیر عامل اندرو کیمبال در سپتامبر. 17, 2019, نامه.

یک ک سخنگو گفت: این پنل باید رای مارس 6. اما حتی اگر این طرح می شود کمیسیون برکت آن نیز باید به تصویب جمع اوری با به طور فزاینده ای توسعه خصمانه شورای شهر. Menchaca محلی عضو که با رأی قاطع گفت: رای دادن در برابر آن است.

منابع گفت ک ممکن است به طور آزمایشی تصویب این پیشنهاد اما ترک اتاق را باز به صورت قابل توجهی تغییر زمانی که آن می رسد شورای.

ک شنیدن بخشی از این شهر ستیز هفت ماه یکنواخت زمین با استفاده از روش بررسی. این شامل نظارت توسط جامعه مدیره کمیسیون برنامه ریزی و شورای شهر. اگر یک پیشنهاد باعث می شود آن را از طریق دستکش بلند باید آن را امضا توسط شهردار.

صاحبان به طور رسمی ارائه طرح خود به شهرستان سالن در اکتبر 2019 پس از دو سال از give-and-take محلی با مخالفان است.

در اکتبر. 28, 2019, نامه ای به Menchaca, کیمبال توافق به چند تا از Menchaca مطالبات از جمله به رها کردن برنامه ریزی برای یک هتل در این مجموعه و ثبت نام در جامعه, مزایای موافقتنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de