کارشناس اروپا و آمریکا وخیم’ وضعیت در نیویورک بیمارستان در میان coronavirus

یک متخصص پزشکی در نیویورک-پروتستان را در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا دقیق در بیمارستان “وخیم” وضعیت به عنوان تعدادی از coronavirus بیماران سر به فلک کشید در هفته گذشته.

“واقعیت این است آنچه که ما در حال حاضر شاهد هستیم در اتاق های اورژانس وخیم است” دکتر کریگ اسپنسر مدیر جهانی بهداشت در طب اورژانس گفت: سی ان ان اندرسون کوپر در سه شنبه شب.

اسپنسر گفت که همه چیز را تشدید کرده از هفته گذشته زمانی که او تنها تمایل به یک یا دو coronavirus بیماران در هر شیفت در اتاق اورژانس.

“این هفته در شیفت من تقریبا هر بیمار من در زمان مراقبت از بود coronavirus و بسیاری از آنها بسیار شدید” اسپنسر گفت. “بسیاری از آنها قرار داده و در تنفس لوله. بسیاری از جبران کاملا به سرعت.”

با تعدادی از coronavirus موارد پیش بینی شده برای حفظ و افزایش پزشک خودداری کردند در این ایده که ما می تواند به بازگشت به وضعیت موجود با عید پاک.

“فکر می کنم که ما را در هر محل به آسانسور این restrictionary اقدامات عید پاک فقط در دو یا سه هفته برای من به نظر می رسد [مانند] کاملا جادویی تفکر” اسپنسر گفت.

“آنچه ما می دانیم این است که ریاضی و مدل سازی که می توانید به ما بگویید که تعدادی از موارد رفتن به ادامه خواهد داد به افزایش است. ما واقعا در ابتدای این شیوع.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل روز شنبه گفت که او می خواهد اقتصاد کشور را به عقب باز برای تعطیلات مسیحی در مارس 12.

“شما باید بسته بندی شده کلیساها در سراسر کشور ما است. من فکر می کنم از آن خواهد شد یک زمان” رئیس جمهور گفت: در طول یک فاکس نیوز مجازی سالن شهر.

اسپنسر همچنین برجسته چگونه بهداشت و درمان کارگران مجبور به مقابله با محدود لوازم پزشکی با برخی از کارکنان با استفاده از همان n-95 ماسک برای کل هفته.

“CDC نمی خواهند شما دوباره با استفاده از آن” اسپنسر گفت. “زنجیره تامین بسیار تنگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im