کارشناسان توصیه می کنند این سهام برای خرید در طول شیوع کروناویروس

سرمایه گذاران لازم نیست برای غرق شدن در دریای سرخ است که coronavirus-کتک بازار سهام است.

همه گیر سوخت انبار غوطه ایجاد کرده است برخی از فرصت های طلایی برای افراد مشتاق به سرمایه گذاری — اگر آنها می دانند که به کجا نگاه به گفته کارشناسان.

“این زمان خوبی برای انتخاب سهام زیرا ما در بر داشت که در این زمینه یا محیط های مشابه این بوده است که بسیار بی رویه فروش, بنابراین در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای سرمایه گذاران گفت:” جیل کری سالن ارشد ما سهام استراتژیست در بانک مرکزی امریکا.

آن را به یک زمان خوب است, برای مثال, برای دریافت تخفیف در رنگ آبی تراشه شرکت هایی مانند مایکروسافت که تیم در محل کار همکاری پلت فرم گرفتن مقدار زیادی از استفاده بیشتر مردم از خانه کار می کنند به گفته آنتونی منکر مدیر عامل پلت فرم تجاری Webull.

منکر با اشاره به دیزنی به عنوان یکی دیگر از نام های بزرگ برای خرید در طول رکود اقتصادی است. Coronavirus ضرب و شتم سرگرمی غول پیکر با وادار کردن آن به نزدیک پارک, اما آن را هنوز هم یک کسب و کار قوی با یک مدیریت خوب رکورد منکر گفت.

“اگر شما می خواهم به نگاه به یک سرمایه گذاری بلند مدت است که بدست مورد ضرب و شتم من فکر می کنم دیزنی یک محل عالی برای شروع است.”

تخفیف فروشگاه که در آن خریداران مواجه نگردند تا در طول coronavirus وحشت می تواند به اثبات انعطاف پذیر در طول رکود اقتصادی به عنوان مصرف کنندگان تغییر هزینه های خود را به ارزان تر کالا, بانک مرکزی آمریکا, سالن اضافه شده است.

او نام شرکت های خاص. اما کاستکو قیمت سهم کاهش یافته و تنها 5.8 درصد از Feb. 20 از طریق پنج شنبه در مقایسه با 27.8 درصد کاهش در شاخص S&P 500 در حالی که دلار به طور کلی در کاهش 13.7 درصد است.

“اگر ما در یک محیط که در آن ما انتظار یک رکود اقتصادی شما تمایل به دیدن پایین تر پایان مصرف سهام مانند low-end فروشگاه ها وجود دارد که تجارت-پایین عنصر در طول رکود اقتصادی” در سالن گفت.

برخی از buzzy شرکت های بزرگ دیده می شود افزایش به قیمت سهام به عنوان آمریکایی ها سوراخ در خانه های خود برای جلوگیری از گسترش ویروس.

سهام نهفته دهنده زوم شروع به پریدن کرد بیش از 17 درصد از فوریه. 20 عنوان شرکت های شیفت به کار از راه دور و مدارس حرکت می کند کلاس های آنلاین. و غذا-کیت سرویس آبی صحن را دیدم آن قیمت سهام بیش از دو شنبه به $16.25 ممکن نشان می دهد که مصرف کنندگان انتظار برای طبخ و خوردن کمتر در طول بحران.

(هیجان است پس از مشکلاتی روبرو — آبی صحن سهام صعود به عنوان بالا به عنوان $28.84 شنبه تنها به بستن در حدود 11.7 درصد در $14.35.)

اما برخی کمتر شناخته شده نام ممکن است بهتر شرط از شرکت های مانند آبی صحن است که فقط منافع کوتاه مدت از این تغییرات همه گیر آورده در, با توجه به Lamar Villere, نمونه کارها, مدیر Villere متعادل صندوق.

“من انتظار می رود برای دیدن بزرگ بوسیله اسباب گردنده پس از دوره قرنطینه و یا خاموش کردن دوره به پایان می رسد زمانی که مردم به دنبال خارج شدن از خانه, بازگشت به رستوران” Villere گفت. “است که می تواند بیشتر از یک سراب بیش از یک واقعی در دراز مدت پایان نامه.”

Villere با اشاره به Steris یک “پیشگیری از عفونت” شرکت است که ارائه می دهد ضد عفونی جراحی, تجهیزات و محصولات دیگر به عنوان یک فرصت خوب خرید. سهم خود را به قیمت پایین حدود 20 درصد در سال-به روزترین اما Villere گفت: ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خواهد شد به احتمال زیاد به صرف پول بیشتر با شرکت هایی مانند آن در میان virus بحران است.

همچنین استخر شرکت بازیکن در غالب در استخر شنا لوازم بازار است. در حالی که مصرف کنندگان به احتمال زیاد نمی خواهد عجله برای نصب استخرهای جدید در آینده رکود اقتصادی کسانی که در حال حاضر آنها را ادامه خواهد داد به صرف در تعمیر و نگهداری و تعمیر, که حساب برای 85 درصد از استخر درآمد با توجه به Villere.

“هیچ کس تا کنون می خواهد خود را در استخر به نوبه خود سبز,” او گفت:. “میخوای مراقبت از استخر خود را و این که یکی از چیزهایی که شما می توانید لذت بردن از در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>