شدید آب و هوا می تواند باعث عظیم رکود اقتصادی “مثل ما هرگز قبل از دیده می شود’

تکان دهنده جدید, مطالعه می گوید: حوادث آب و هوایی شدید ناشی از تغییرات آب و هوایی می تواند منجر به یک رکود اقتصادی “دوست دارد که ما هرگز قبل از دیده می شود.”

پژوهش منتشر شده در طبیعت انرژی اشاره می کند که بازارهای مالی هستند با در نظر گرفتن خطرات که حوادث فاجعه بار مانند سیل و خشکسالی و دیگر حوادث آب و هوایی شدید را باید در اقتصاد است.

“اگر بازار نیست انجام یک کار بهتر از حسابداری برای آب و هوا ما می تواند یک رکود اقتصادی — دوست دارد که ما هرگز دیده می شود قبل” نویسنده این بررسی دانشگاه کالیفرنیا در دیویس حسابداری استاد پل گریفین در بیانیه ای گفت:.

گریفین و اضافه شدن مقدار “unpriced ریسک” در بازار انرژی قابل توجهی است اشاره به این است که چه چیزی باعث رکود اقتصادی ، “در حال حاضر شرکت های انرژی شانه بسیاری از این خطر است. بازار نیاز به بهتر ارزیابی خطر و عوامل خطر شدید آب و هوا به قیمت اوراق بهادار,” او توضیح داد.

او به طور خاص اشاره کرد که بیش از حد درجه حرارت بالا که احساس شد در اروپا و ایالات متحده در تابستان گذشته به عنوان رویدادی که می تواند مضر نه تنها به سلامت انسان اما مختل کشاورزی و عرضه انرژی است.

سال گذشته در ایالت کالیفرنیا شرکت ابزار PG&E قطع برق صدها هزار نفر از مردم در سراسر کشور به دلیل آب و هوا-اخبار مرتبط.

این حوادث همچنان به قرار دادن فشار بر روی محلی و گسترده تر اقتصاد, اما خطرات نشده اند دیده می شود هنوز گریفین هشدار داد. “از دست دادن اموال است چه منازعه تمام سرفصل اما چگونه در حال کسب و کار مقابله? تهدید به کسب و کار می تواند منجر به اختلال در کل سیستم اقتصادی.”

به تازگی منتشر شده مطالعه شرح زیر است چندین نفر دیگر در ماه های اخیر که تنبیه شدید آب و هوا و آب و هوا-رویدادهای مربوط به اثرات منفی در اقتصاد است.

یک مطالعه منتشر شده توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی در ماه اوت پیشنهاد کرد که “تقریبا همه” سازمان ملل خواهد بود منفی تحت تاثیر تغییر آب و هوا توسط 2100 اگر آنها رعایت 2015 توافق پاریس.

در ماه ژوئن سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر با انتشار گزارشی هشدار داد که از پتانسیل “آب و هوا آپارتاید” تقسیم سیاره بین ثروتمند و بقیه جهان چه کسی خواهد بود “چپ رنج می برند.”

یک مطالعه جداگانه منتشر شده در ماه آوریل هشدار داد از شگفت انگیز اقتصادی خطراتی که از آلودگی پلاستیکی در اقیانوس ها می تواند باعث — شاید به اندازه 2.5 تریلیون دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im