اکسون موبیل پست از دست دادن بزرگترین تا کنون به عنوان COVID-19 همه گیر چکش صنعت نفت

اکسون موبیل در گزارش خود بزرگترین-تا کنون سه ماهه از دست دادن در روز جمعه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ناودان تقاضا و قیمت نفت است.

تگزاس مبتنی بر غول نفتی از دست داده و نزدیک به 1.1 میلیارد دلار از آوریل تا ژوئن به عنوان COVID-19 ناشی از یک تاریخی سقوط قیمت نفت که با چکش آن تولید کسب و کار.

که آمد بر روی پاشنه از یک $610 میلیون دلار ضرر در سه ماه اول سال بود که اولین سه ماهه زیان این شرکت تا به حال نوشته شده پس از آن تشکیل شد و در سال 1999 ادغام با توجه به اکسون موبیل سخنگوی کیسی نورتون.

“جهانی همه گیر و عرضه بیش از حد شرایط به طور قابل توجهی نهفته ما نتایج مالی سه ماهه دوم با کاهش قیمت حاشیه و حجم فروش” شرکت رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت دارن جنگل در بیانیه ای گفت.

اکسون دوم-از دست دادن سه ماهه 26 سنت به اشتراک گذاری نیست به عنوان بد به عنوان 64 درصد ریزش وال استریت انتظار داشتم که با توجه به بلومبرگ داده است. اما مشخص شده وسرد برگشت از $3.1 میلیارد دلار سود این شرکت ارسال شده در مدت مشابه سال گذشته است.

درآمد سقوط به $32.6 میلیارد دلار — کمتر از نیمی از سطح سال گذشته — در حالی که همه گیر افسرده نفت و گاز خروجی از 7 درصد به 3.6 میلیون بشکه در روز اکسون گفت.

اما در سه ماهه ظاهرا تحت تاثیر قرار نمی اکسون را پرداخت به سهامداران است. این شرکت گفت که آن را خواهد پرداخت سود سهام و 87 سنت به اشتراک گذاری در ماه سپتامبر یک مقدار که ثابت برگزار پس از سه ماهه دوم سال گذشته است.

دیگر غول های نفتی رنج می برد در میان سقوط قیمت ها ناشی از بیماری همه گیر مربوط به مستندات و جنگ قیمت بین روسیه و عربستان سعودی است که ایجاد حرص و ولع خوردن از سوخت در بهار. بازار بدتر شده به طوری که قیمت معیار نفت خام ایالات متحده در آینده کمتر از 0 دلار در هر بشکه برای نخستین بار در ماه آوریل است.

اکسون موبیل سهام خاموش بودند 0.4 درصد در $41.68 تا 10:24 صبح جمعه.

با پست سیم

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>