Facebook اجرایی می گوید: از بین بردن تمام سخنرانی نفرت غیر ممکن است

بالا-صفحه Facebook اجرایی دفاع می کرد پاسخ این شرکت به سخنرانی نفرت استدلال آن است که تقریبا غیر ممکن است برای گرفتن هر مورد از آن است.

استیو تخم شبکه های اجتماعی و رئیس بریتانیا و شمال اروپا رفت و در بی بی سی روز شنبه برای ضربه زدن به انتقادهای تند Facebook دریافت کرده است در هفته های اخیر گفت که آن را انجام داده است و نه به اندازه کافی به پلیس پلت فرم آن با این استدلال که Facebook یک کار عالی از وجین کردن متنفرم.

“سیستم ما در حال حاضر شناسایی و حذف 90 درصد [از گفتار نفرت] به طور خودکار” دریچه گفت. “در حال حاضر که کامل نیست اما ما نمی دانیم آن را از 23 درصد یک زن و شوهر از سال پیش است.”

وقتی BBC میزبان استدلال مطرح شده توسط منتقدان که در Facebook باعث نفرت محتوا به منظور افزایش استفاده و سهم سود در درآمد تبلیغات تخم گفت: “هیچ سود وجود دارد به حال در محتوا است که نفرت انگیز است.”

در واقع با توجه به دریچه مطالب در Facebook به سادگی منعکس کننده دیدگاه های افرادی که با استفاده از پلت فرم.

“وجود دارد 3 میلیارد نفر در سراسر جهان است که استفاده از سیستم عامل” دریچه گفت. “البته وجود یک اقلیت کوچک از کسانی که نفرت و چون تا آنجا که ما بهترین — و همیشه وجود دارد بیشتر است که ما می توانید انجام دهید و ما را انجام خواهد داد — اما وقتی نفرت در جهان نیز وجود خواهد داشت hate on Facebook.”

Facebook دیده می شود به طور فزاینده گروه بزرگی از تبلیغات از جمله مایکروسافت, Unilever و فورد — پیوستن به تحریم آن تبلیغات پلت فرم در خواست های حقوق مدنی.

مدیر اجرایی مارک زوکربرگ در هفته گذشته نشان داد که او احساس گرما اعلام کرد که Facebook را پرچم پست از چهره های عمومی است که نقض قوانین آن, اما در نظر گرفته که قابل انتشار و همچنین به عنوان گام های اضافی برای خنثی کردن رای دهندگان سرکوب و محافظت از اقلیت ها از سوء استفاده.

زوکربرگ — که با استناد به رایگان-گفتار نگرانی بیشتر مقاومت خواستار سرکوب سوء استفاده و اطلاعات غلط — گفت: در یک جمعه جریان زندگی او “خوش بینانه است که ما می توانیم پیشرفت در بهداشت عمومی و نژادی عدالت در حالی که حفظ ما سنت های دموکراتیک در اطراف آزادی بیان و رای گیری.”

سهام Facebook بودند پایین 0.6 درصد صبح روز سه شنبه در $219.22.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>