Facebook ارائه شده است سازمان بهداشت جهانی تبلیغات رایگان در تلاش برای سرکوب اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس.

گروه دریافت خواهد شد “را به عنوان بسیاری از تبلیغات به عنوان آنها نیاز دارید” و Facebook نیز ارائه اعتبار آگهی به بهداشت و سلامت دیگر سازمان ها, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت.

“ما در حال تمرکز بر روی ساخت مطمئن شوید که هر کس می تواند دسترسی به معتبر و دقیق اطلاعات” زوکربرگ نوشت: در یک شنبه شب Facebook post. “این بسیار مهم است در هر شرایط اضطراری است, اما آن را به ویژه مهم است که وجود دارد اقدامات احتیاطی شما می توانید به کاهش خطر ابتلا به عفونت است.”

Facebook نیز هدایت کاربران به اطلاعات را از چه کسانی و دیگر مقامات بهداشتی با پاپ آپ که به نظر می رسد زمانی که آنها به جستجوی مطالب مورد coronavirus با توجه به زوکربرگ. کاربران در کشورهای که در آن که گزارش شده است از فرد به فرد انتقال این ویروس همچنین می بینیم که پاپ آپ در خود اخبار گفت.

تبلیغات سادگی مکمل Facebook تعهد به حذف پست های حاوی ادعاهای دروغین و تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس که بیمار بیش از 92,000 مردم و کشته شدن برخی از 3,100 از شنبه. Facebook نیز کار می کرد به کرک کردن بر روی تبلیغات است که وعده برای درمان و یا جلوگیری از به طور بالقوه مرگبار ویروس مانند کسانی که ادعا می کنند که ماسک صورت تضمین شده برای جلوگیری از گسترش آن.

Facebook نیز بررسی راه های که در آن خدمات خود را می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به مهار شیوع این بیماری با توجه به زوکربرگ. محققان با استفاده از Facebook اطلاعات مانند تراکم جمعیت نقشه ها و اطلاعات تحرک “برای درک بهتر این ویروس در حال گسترش است,” او گفت:.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی