Facebook برنامه را به پایین پست ها گسترش ادعاهای دروغین و تئوری های توطئه در مورد کشنده coronavirus در غیر منتظره ای تهاجمی تلاش برای مقابله با اطلاعات غلط.

رسانه های اجتماعی غول گفت: آن را حذف مطالب با ادعاهای جعلی در مورد چگونه به درمان و یا جلوگیری از ویروس — مانند ایده ساده لوحانه است که نوشیدن آب ژاول را از آن خلاص شوید.

“ما همچنین به جلوگیری و یا محدود کردن هشتگهای مورد استفاده قرار گیرد به گسترش اطلاعات غلط در Instagram و در حال انجام فعال نوردد برای پیدا کردن و حذف بسیاری از این مطالب به عنوان ما می توانیم” Kang-Xing جین Facebook را سر سلامت نوشت: در یک شنبه پست وبلاگ.

Facebook را هدف ادعای پرچم توسط مقامات بهداشتی است که می تواند آسیب کاربرانی که به اعتقاد آنها با تمرکز بر ادعا می کند که دلسرد کردن مردم از گرفتن درمان و یا “با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب,” جین گفت.

این حرکت پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus جهانی بهداشت اضطراری است. آن را کشته و 213 نفر در چین به 15 کشور دیگر و درخواست وزارت خارجه آمریکا به, هشدار آمریکایی ها به سفر به چین که در آن شیوع آغاز شده است.

A patient is transferred by an ambulance to the Infectious Disease Centre of Princess Margaret Hospital in Hong Kong, China.
یک بیمار انتقال توسط آمبولانس به بیماری های عفونی مرکز شاهزاده خانم مارگارت بیمارستان در هنگ کنگ است.گتی ایماژ

Facebook اعلام مشخص شده یک گام جسورانه به مبارزه با اطلاعات غلط توسط یک شرکت است که کشیده شده و آتش برای اجازه دادن به مبارزات سیاسی برای اجرای تبلیغات حاوی ادعاهای دروغین.

Facebook گفت: آن خارج واقعیت-چکرز نیز در تلاش برای کم ارزش کردن اطلاعات غلط در مورد ویروس. شرکت محدود گسترش محتوا که واقعیت-چکرز تعیین می شود نادرست و می فرستد اطلاعیه در مورد یافته های خود را به افرادی که به اشتراک گذاشته و یا سعی کنید برای به اشتراک گذاشتن این پست با توجه به جین.

توطئه گروه QAnon نیز گسترش یک برنامه به طور بالقوه مرگبار نظریه در مورد ویروس آن را به عنوان بیمار هزاران نفر از مردم و roiled بازارهای مالی جهانی.

QAnon آمار و ارقام باید گفت که پیروان آنها می توانند از خود در برابر ویروس توسط guzzling “معجزه معدنی راه حل” یا MMS است که تبلیغ به عنوان یک درمان برای ایدز و سرطان و اوتیسم به گزارش دیلی. اما آن را در واقع تبدیل به یک “خطرناک سفید کننده” در هنگام مخلوط است که باعث شده تا “به طور بالقوه تهدید کننده زندگی عوارض جانبی” سازمان غذا و دارو گفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de