Facebook به نمایش گذاشتن موسیقی فیلم پس از نوشتن قرارداد با برچسب رکورد

Facebook اتحاد جوهر معاملات با موسیقی غول است که به شما اجازه آن میلیاردها کاربران آمار سازمان دیده بان ویدیو های از موسیقی در کنار ویروسی گربه کلیپ های سیاسی و, مطالب, این شرکت در روز جمعه گفت.

رسمی موسیقی از هنرمندان مانند Nicki Minaj, Bob Marley and the Jonas Brothers خواهد شد به صورت زنده از این شبکه اجتماعی در روز شنبه به لطف Facebook جدید مشارکت با برچسب از جمله سونی, گروه موسیقی, گروه موسیقی جهانی, Warner Music Group و BMG.

آنها را در یک بخش اختصاص داده شده از Facebook سازمان دیده بان ویدئو پلت فرم های جدید و فیلم ها محبوب همراه با لیست های پخش مانند “هیپ هاپ MVPs” و “حماسه رقص پورنو” اجتماعی-رسانه های غول گفت. کاربران می توانند در واکنش به اظهار نظر و به اشتراک گذاری کلیپ ها درست مانند هر دیگر تصویری در Facebook, شرکت, مقامات گفت.

“موسیقی رسمی فیلم در Facebook در مورد بیش از فقط در حال تماشای یک ویدئو” Vijaye راجی, Facebook معاون رئیس جمهور از سرگرمی در بیانیه ای گفت. “آنها در مورد تجارب اجتماعی از کشف هنرمندان جدید با دوستان به اتصال عمیق تر با هنرمندان و مردم شما را دوست دارم.”

Facebook نیز میزبان ویدئو منحصر به فرد برای اولین بار در هفته های آینده از هنرمندان از جمله کلمبیا reggaeton ستاره J. Balvin و Karol G. شرکت فاش نشد جزئیات آن مشارکت با موسیقی شرکت اما در آن گفت: این کار با ناشران مستقل و همچنین به عنوان بزرگ شرکت.

تلاش می آید به عنوان Facebook متعلق به Instagram گزارش آماده برای راه اندازی قرقره فرم کوتاه تصویری نرم افزار ساخته شده است به رقیب Infinite که سر به فلک کشید جدید هنرمندان مانند خواننده رپ Lil Nas X به جریان اصلی شهرت.

موسیقی فیلم نیز در میان محبوب ترین مطالب در گوگل متعلق به یوتیوب. این ویدئو برای Luis Fonsi را تا سال 2017 آهنگ “Despacito” پلت فرم پربیننده ترین کلیپ تا کنون با بیش از 6.8 میلیارد views.

Facebook بازیگران راه اندازی به عنوان یک “طبیعی گام بعدی” در تلاش خود را برای کمک به هنرمندان فرصت پیدا کردن و اتصال با طرفداران. پلت فرم در حال حاضر اجازه می دهد تا کاربران برای اضافه کردن موسیقی پس زمینه به فیلم های خود را در حالی که هنرمندان باید با استفاده از واقعیت فیلتر و Facebook پخش زنده برای ترویج کار خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>